Plus Messenger -تلگرام پلاس  یک نرم افزار پیام رسان غیر رسمی است. این برنامه که از API مسنجر معروف تلگرام استفاده میکند برخی ویژگی های اضافی را به نسخه رسمی تلگرام می افزاید. تلگرام سریعترین و امن ترین برنامه منتشر شده در زمینه چت و پیام رسانی می باشد که در گوگل پلی وجود دارد و شما هرجای دنیا که باشید برنامه به نزدیکترین سرور متصل شده و دلیل سرعت بسیار بالای برنامه در انتقال فایل ها و پیام ها نیز همین امر است. اگر رنگ محیط برنامه برای شما تکراری شده است شما میتوانید با این برنامه رنگ و طرح و اندازه محیط کاربری تلگرام را تغییر دهید و یا متناسب با سلیقه خود پوسته هایی جدیدی را ساخته و با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید. در این برنامه گزینه ای برای اشتراک گذاری سریع تر موسیقی ها قرار داده شده است که سبب صرفه جویی در زمان برای کاربران میشود. برای افرادی که تمایلی به نمایش داده شدن شماره تلفن خود ندارند نیز گزینه ای برای مخفی سازی شماره تلفن وجود دارد و تلگرام پلاس با مخفی سازی شماره کاربر به حفظ حریم خصوصی شخص کمک میکند. این امکانات به اینجا محدود نشده و شما امکان مخفی کردن اسکرین شات گفتگو در چت مخفی را هم دارید.

دانلود تلگرام پلاس 2022 جدید Plus Messenger 9.1.6.0 اندروید

Plus Messenger توسط توسعه دهنده rafalense برای کابران اندرویدی عرضه گردیده و تا این لحظه موفق به کسب امتیاز خیلی خوب ۴٫۴ از ۵ در گوگل پلی شده و بیش از ۱ میلیون بار نیز به صورت رسمی دانلود شده است.


آموزش های کاربردی و داغ تلگرام

آموزش تصویری کامل مدیریت کش تلگرام

آموزش ساخت لینک برای پست های کانال تلگرام

آموزش خارج شدن از ریپورت تلگرام

آموزش تصویری حذف اکانت تلگرام

آموزش ترفندهای مسنجر تلگرام

سایر تلگرام های کاربردی:

دانلود تلگرام اصلی رسمی دانلود تلگرام پلاس ۲۰۲۱ جدید دانلود تلگرام برای کامپیوتر دانلود هاتگرام جدید دانلود برنامه پروفایل چکر تلگرام دانلود تلگرام طلایی ورژن جدید دانلود موبوگرام ۲۰۲۱ جدید دانلود تلگرام فارسی آپدیت دانلود تلگرام ایکس

لینک های دانلود

دانلود نسخه بتا مخصوص Arm و Arm64

دانلود نسخه مخصوص Arm

دانلود نسخه مخصوص Arm64

دانلود نسخه مخصوص x86

این اپلیکیشن به دستور کارگروه مصادیق مجرمانه از سایت حذف شده است!