Hopeless: Space Shooting

در این بازی موجودات درخشان از غار تاریک بیرون آمده اند و به یک سیاره جدید و متروکه رسیده اند. متاسفانه این سیاره هم به تاریکی غار است و در آن هیولاهای بزرگ و زشتی هستند که در تاریکی می خزند.

شما باید هدایت و فرماندهی این تیم موجودات کوچک را به عهده بگیرید که همواره در حال گسترش است. باید با استفاده از تفنگ های لیزری خود، از شر این هیولاهای بد ترکیب راحت شوید. این بازی در اصل، بازی زمان واکنش و عکس العمل های سریع است. هیولاها موجودات کوچک را احاطه کرده اند، تا بتوانند در هر زمانی از هر زاویه ای حمله کنند. آنها معمولا در یک زمان با هم حمله می کنند تا بازیکنان را مضطرب کنند. یک ضربه سریع به صفحه می تواند ضربه خوبی به آنها بزند و معمولا آنها را به نصف تقسیم کنند.

یک سیاره عجیب و متروکه، هیولا ها در تاریکی و نور های درخشان و روشن می خزند… آیا این سیاره آخر کار موجودات کوچک و بامزه است؟ چقدر می توانید در این بازی تیر اندازی زنده بمانید؟ برای شلیک به هیولا ها به صفحه ضربه بزنید. سریعا واکنش نشان دهید اما مواظب باشید که به دوستان خود ضربه نزنید.

سریع مبارزه کنید، با داغ تر شدن و پر تنش شدن نبرد ها، محکم تر بجنگید! برخی هیولا ها باید دو گلوله بخورند تا بمیرند! اما مواظب باشید: نگذارید این موجودات خیلی بترسند، اگر اینطور شود خودکشی می کنند!

آیا چاره دیگری باقی نمانده؟

ویژگی های اصلی بازی:

– سیستم شلیک لمسی چند گانه

– احساس نوستالژیک و جذاب

– سه حالت مختلف بازی!

– با دوستان خود رقابت کنید تا به افتخار کشتن هیولا برسید!

– سریع فکر کنید و سریع عمل کنید! مهارت ها و واکنش های خود را تا نهایت امتحان کنید!

– گیم پلی جذاب، که در آن باید به سختی این موجودات را نجات دهید!