AOZ: Zombie Avenger

شورش و هرج و مرج بی سابقه در شهر، دیگر دست از پنهان شدن بردارید. زمان این رسیده که یک اسلحه قدرتمند را برداشته و لباس زرهی به تن کنید و وارد جهنم شوید. ما باید مقاومت کنیم تا کمک از راه برسد، در غیر این صورت باید تمامی زامبی ها را از بین ببریم.

این بازی هیجان انگیز را می توان تقریبا در سبک بازی محبوب متال اسلاگ دانست که با گرافیک و محیط جذاب، سلاح های متنوع و مراحل مختلف، هیجان خاصی را برای شما به ارمغان می آورد. در این بازی شما باید زامبی ها را از بین ببرید و در برابر آنها مقاومت کنید تا کمک از راه برسد، در غیر این صورت باید در یک حمله انتحاری همه آنها را بکشید.

ویژگی های اصلی بازی:

– نبرد بی نهایت: تفنگ ها و چوب بیسبال خود را بیاورید و به زامبی ها شلیک کنید یا آنها را با چوب بزنید تا بیفتند!

– سیلی از زامبی های بامزه: شما باید در مورد تمام انواع زامبی ها دانش کافی را داشته باشید و به راحتی با آنها روبرو شوید، اما نگران باشید، خیلی سخت نیست.

– قهرمانان و سلاح های متنوع: قهرمانان خود را با یک تجهیزات مختلف مجهز کنید تا به خوبی و قدرت در میدان نبرد کنند.

– ماجراجویی بی پایان: ماموریت های حماسی در راه هستند! خون نبرد در رگ های شما جریان پیدا کرده است! ۴ ماموریت با میدان های جنگ فوق العاده در انتظار شما هستند!

– حالت بقا و تابلو امتیازات: از بازی کردن در ماموریت ها خسته شده اید؟ طلا کم آورده اید؟ یک حالت دفاعی بی نهایت برای شما وجود دارد! دوستان خود را دعوت کنید و با آنها اوقات عالی سپری نمایید و جوایز فوق العاده ای بگیرید!

– قیام ماشین ها: اگر تفنگ های کوچک مشکل شما را حل نمی کنند، این ماشین های بزرگ و قدرتمند را برانید تا دشمن زیر پای شما له شود!