Cute Kill

این بازی، یک بازی زامبی غیر عادی و یکی از بهترین بازی های شکار زامبی است! سلاح های خود را بردارید و در جستجوی مادر و پدر خود از این سیل عظیم زامبی ها فرار کنید، به زامبی هایی که دنبال شما هستند شلیک کنید و در میان راه تله بگذارید. این بازی، یک بازی معمولی نیست، البته شاید اینطور باشد اما پر از هیجان و لذت است! قطعا این بازی یکی از بهترین بازی ها تیر اندازی به زامبی ها است! این بازی دارای چند نوع زامبی و یک سیستم ارتقا و جوایز است که شما را قدرتمند تر می کند!

با برداشتن تفنگ ها و کشتن تک تک زامبی ها، از این سیل عظیم فرار کنید! از موانع دوری کنید، زامبی هایی که شما را تعقیب می کنند بزنید، تله ها را فعال کنید و مادر و پدر خود را پیدا کنید. زامبی های مختلفی را پیدا کنید که از حد تصور شما فراتر می روند. برای غلبه بر زامبی های چندش آور، سلاح های خود را تقویت کنید و تمام قدرتی ها را باز کنید تا به یکی از بزرگترین و قدرتمند ترین قهرمانان دنیا تبدیل شوید! این بازی با شخصیت های بامزه، داستان جذاب و گیم پلی بسیار هیجان انگیز خود قطعا یکی از اعتیادآور ترین بازی هایی خواهد بود که شما تجربه خواهید کرد!

حالت سرگرمی را باز کرده و بی نهایت زامبی بکشید. آیا می توانید به این خواهر و نوزاد کوچک کمک کنید تا مادر و پدر خود را پیدا کنند؟

ویژگی های اصلی بازی:

– امکان تکان دادن یا ضربه زدن به صفحه برای حرکت

– تیر اندازی اتوماتیک

– بیش از ۴۰ مرحله پر از لذت کشتن زامبی ها

– زامبی های بی شماری که باید آنها را نابود کنید

– انواع سلاح ها برای انتخاب

– آپگرید هایی که مرتبا آپگرید می شوند

– قدرتی های مختلف برای تقویت شما

– زیبایی و بامزه بودن فوق العاده کشنده

– بازی کوچک فوق العاده لذت بخش