امتیاز ۴٫۸ در گوگل پلی!

DOT – Space Hero یک بازی ماجرایی ساخته و پرداخته شده توسط شرکت بازی سازی Genera Games می باشد که جدیدا در فروشگاه گوگل پلی در دسترس عموم کاربران اندرویدی قرار گرفته و البته با استقبال بی نظیر بازیکنان و مخاطبان مواجه شده است.

در یک کهکشان دور موجوداتی به نام DOT زندگی می کنند یک فضانورد که علاقه بسیاری به بازی های کامپیوتری دارد و خوراکش تخیلات و رویا پردازی می باشد. اما یک روز در هنگامی که خوابیده بود کسی محبوب او را می رباید و دلخوشی و سرور او را از او سلب می نماید. وقتی که “دات” ،کاراکتر اصلی بازی، از سرقت انجام شده با خبر می شود تصمیم به بیرون رفتن و دستگیر کردن دزد ماجرا میگیرد!

به بازی سرگرم کننده و منحصر به فرد “دات” ملحق شده و به ماجراجویی در سراسر کهکشان بپردازید. دنیا ها و لوکیشن های شگفت انگیز بازی را کشف کرده در حالی که با دشمنان خوفناک مبارزه می کنید و به چالش می پردازید. شما قادر هستید با همه آن ها به مبارزه تنگاتنگ بپردازید و از جت پک و اسلحه های ویژه موجود در بازی بهره ببرید.

عکس العمل ها و توانایی های خود را به چالش کشیده تا بتوانید گله های پر تعداد بی گانه را به زانو در آورید. عوامل و عناصری چون : طوفان شن ، سیاره های دارای سکنه ، جمبنده های خطرناک ، ربات های محافظ و دشمنان مهیب و عظیم و الجثه و … همگی دست به دست هم داده اند تا شما یکی از بهترین بازی های اندرویدی در سبک ماجرایی را در دستگاه خود تجربه کنید.

ویژگی های اصلی بازی :

– شاد کردن شخصیت اصلی داستان با پیدا کردن دزد ماجرا

– جزئیات گرافیکی بالا و عناصر بصری و محیطی منحصر به فرد و شگفت انگیز

– گیم پلی نو آورانه و جذاب

– حضور انواع صفینه های فضایی