دانلود مجموعه آیکون وکسل Voxel – Icon Pack v5.0 اندروید + تریلر

دانلود مجموعه آیکون وکسل Voxel – Icon Pack v5.0 اندروید + تریلر

آیکون های شیــــــــــــــک

Voxel – Icon Pack مجموعه ای آیکون های زیبا در طرح های مختلف مربعی با گوشه های صاف میباشد . در آیکون های برنامه لوگوی سفید رنگ در مرکز به همراه سایه ای به سمت چپ و پایین و به صورت برجسته جلب توجه میکند و زیبایی و سادگی خاصی را به آیکون بخشیده است و رنگ پس زمینه آیکون ها نیز بر اساس طراحی برنامه میباشد . تمام آیکون های برنامه با جزئیات کامل و منحصر به فرد بگونه ای چشم نواز برای کاربران آماده شده است . آیکون های این مجموعه تماما بصورت HD بوده که میتوان در تمام دستگاه با صفحه نمایش های متفاوت استفاده کرد . شما با استفاده این برنامه برای هر نرم افزار انتخاب های زیادی در مقابل خود دارید . با استفاده از این مجموعه میتوانید تغییری جالب را گوشی خود ایجاد کنید . این مجموعه آیکون برای استفاده در تبلت ها نیز بهینه سازی شده است . در کنار این آیکون پک چندین والپیپر با کیفیت HD هماهنگ با آیکون های خود قرار داده شده است که شما میتوانید آنها را بر روی دستگاه خود ذخیره کرده و استفاده کنید . در واقع این مجموعه را میتوان بسییار شبیه Elta Icon Pack در طرح گوش های صاف دانست .

ویژگی های اصلی نرم افزار Voxel – Icon Pack :

–  ۲۰۶۰ آیکون با کیفیت  بالا در رزولیشن (۱۹۲×۱۹۲) با پشتیبانی از تمام دستگاه های HD

– ۱۹ تصویر پس زمینه

– دسته بندی آیکون ها بر اساس بخش های مختلف

ابزار درخواست آیکون

آیکون ماسک برای آیکون های unthemed

– دارای ویجت ساعت آنالوگ

– دارای بخش راهنما برای شروع

پشتیبانی از لایو والپیپر های Muzei

به روز رسانی هر دو هفته

– داشبورد طراحی مواد

– پشتیبانی از Nova LauncherApex LauncherAction LauncherSmart LauncherAtom LauncherADW LauncherGo LauncherHolo Launcher – Unicon – Beautiful Icon Styler – Yahoo Aviate Launcher – Themer – Launchy Widget – KK Launcher – Nine Launcher و غیره

دانلود مجموعه آیکون التا Elta Icon Pack v2.7 اندروید

دانلود مجموعه آیکون التا Elta Icon Pack v2.7 اندروید

آیکون های زیبا و ساخته شده بصورت متریال دیزاین

Elta Icon Pack مجموعه ای آیکون های زیبا در طرح های مختلف مربعی با گوشه های خم میباشد . در آیکون های برنامه لوگوی سفید رنگ در مرکز به همراه سایه ای به سمت چپ و پایین جلب توجه میکند و زیبایی و سادگی خاصی را به آیکون بخشیده است و رنگ پس زمینه آیکون ها نیز بر اساس طراحی برنامه میباشد . تمام آیکون های برنامه با جزئیات کامل و منحصر به فرد بگونه ای چشم نواز برای کاربران آماده شده است . آیکون های این مجموعه تماما بصورت HD بوده که میتوان در تمام دستگاه با صفحه نمایش های متفاوت استفاده کرد . شما با استفاده این برنامه برای هر نرم افزار انتخاب های زیادی در مقابل خود دارید . با استفاده از این مجموعه میتوانید تغییری جالب را گوشی خود ایجاد کنید . این مجموعه آیکون برای استفاده در تبلت ها نیز بهینه سازی شده است . در کنار این آیکون پک چندین والپیپر با کیفیت HD هماهنگ با آیکون های خود قرار داده شده است که شما میتوانید آنها را بر روی دستگاه خود ذخیره کرده و استفاده کنید . شما به راحتی میتوانید از این مجوعه آیکون در لانچر های مختلف خودتان نیز استفاده کنید .

ویژگی های اصلی نرم افزار Elta Icon Pack :

–  ۲۰۶۰ آیکون با کیفیت  بالا در رزولیشن (۱۹۲×۱۹۲) با پشتیبانی از تمام دستگاه های HD

– ۱۹ تصویر پس زمینه

– دسته بندی آیکون ها بر اساس بخش های مختلف

ابزار درخواست آیکون

آیکون ماسک برای آیکون های unthemed

– دارای ویجت ساعت آنالوگ

– دارای بخش راهنما برای شروع

پشتیبانی از لایو والپیپر های Muzei

به روز رسانی هر دو هفته

– داشبورد طراحی مواد

– پشتیبانی از Nova LauncherApex LauncherAction LauncherSmart LauncherAtom LauncherADW LauncherGo LauncherHolo Launcher – Unicon – Beautiful Icon Styler – Yahoo Aviate Launcher – Themer – Launchy Widget – KK Launcher – Nine Launcher و …

دانلود مجموعه آیکون ماکارون Macaroons – Icon Pack v1.3 اندروید

دانلود مجموعه آیکون ماکارون Macaroons – Icon Pack v1.3 اندروید

مجموعه آیکون خلاقانه با رنگ های بسیار دقیق

Macaroons – Icon Pack مجموعه ای آیکون های زیبا در طرح های مختلف دایره و مربع و غیره میباشد که به تازگی بر روی گوگل پلی قرار گرفته است . آیکون های این مجموعه دارای قاعده ای خاص نبوده و بیشتر تابع آیکون اصلی نرم افزار است . در واقع ماکرون یک مجموعه آیکون خلاقانه ایست که که طبق دستورالعمل های مواد گوگل و با شکل و رنگ های بسیار دقیق و زنده طراحی و ساخته شده است . تمام آیکون های برنامه با جزئیات کامل و منحصر به فرد بگونه ای چشم نواز برای کاربران آماده شده است . آیکون های این مجموعه تماما بصورت HD بوده که میتوان در تمام دستگاه با صفحه نمایش های متفاوت استفاده کرد . برای کاهش حجم بسته برنامه چندین والپیپر در فضای ابری برای استفاده کاربران قرار داده شده است . همچنین این مجموعه برای ارائه خدمات مناسب به صورت منظم و هفتگی بروزرسانی میشود . شما برای حس تکراری به محیط کاربری و منوی گوشی خود و ایجاد یک تغییر گرافیکی خفیف میتوانید از این آیکون پک استفاده کنید . در صورتی که از لانچری برای مدیریت و ناوبری صفحه خانگی و منو گوشی استفاده میکنید این آیکون قابلیت افزوده شدن و کارایی کامل را در اکثر لانچر های ارائه شده را دارد .

ویژگی های اصلی نرم افزار Macaroons – Icon Pack :

  • آیکون های با کیفیت  بالا در رزولیشن (۲۵۶×۲۵۶) با پشتیبانی از تمام دستگاه های HD
  • دارای داشبود طراحی مواد
  • طراحی متریال و اشکال و رنگ های واقعی و دقیق
  • تصویر زمینه های HD قابل دانلود مبتنی بر سیستم ابری
  • به روز رسانی مکرر
  • پشتیبانی از Action Launcher – AdwEX Launcher – Adw Launcher – Apex LauncherAtom LauncherAviate LauncherGo Launcher – Epic Launcher – Inspire – Lucid Launcher – Next Launcher – KK Launcher – Nine Launcher – Nova Launcher – Smart Launcher – Solo Launcher – TSF Launcher – CM Theme Engine و غیره

دانلود مجموعه آیکون جدید Maper Icon Pack v1.3 اندروید

دانلود مجموعه آیکون جدید Maper Icon Pack v1.3 اندروید

مجموعه آیکون زیبای تک رنگ

Maper Icon Pack مجموعه ای آیکون های زیبا در طرح دایره با گوشه های کادر دار میباشد . در آیکون های برنامه لوگوی سفید رنگ در مرکز جلب توجه میکند و زیبایی و سادگی خاصی را به آیکون بخشیده است . تمامی ایکون های این مجموعه به صورت تک رنگ خاکستری بوده و این قضیه سبب یک دست شدن آیکون ها و منوی گوشی میشود . تمام آیکون های برنامه با جزئیات کامل و منحصر به فرد بگونه ای چشم نواز برای کاربران آماده شده است . آیکون های این مجموعه تماما بصورت HD بوده که میتوان در تمام دستگاه با صفحه نمایش های متفاوت استفاده کرد . شما با استفاده این برنامه برای هر نرم افزار انتخاب های زیادی در مقابل خود دارید . با استفاده از این مجموعه میتوانید تغییری جالب را گوشی خود ایجاد کنید . این مجموعه آیکون برای استفاده در تبلت ها نیز بهینه سازی شده است . در کنار این آیکون پک چندین والپیپر با کیفیت HD هماهنگ با آیکون های خود قرار داده شده و حتی برخی میتوانند از پای را فراتر گذاشته و از تصاویر پیش زمینه Full HD استفاده کنند . شاید برای شما هم پیش آمده باشد که پس از مدتی کار با گوشی ممکن از حس تکراری به محیط کاربری و منوی گوشی خود پیدا کنید از این رو تغییر آیکون برنامه میتواند یکی از راه های ساده سخصی سازی منو و گوشی های هوشمند است .

ویژگی های اصلی نرم افزار Maper Icon Pack :

۶۰۰ + – آیکن منحصر به فرد و در حال پیشرفت

۳ + HD – تصاویر پس زمینه و در حال پیشرفت

۲ – تصویر پس زمینه FullHD و در حال پیشرفت

– به روز رسانی هفتگی به طور منظم

– پشتیبانی از پایگاه برای برنامه های بدون آیکون

– پشتیبانی از Nova LauncherApex LauncherADW LauncherHolo Launcher – Holo Launcher HD – Goes Launcher و غیره

دانلود لاک اسکرین آی او اس ۹ Lock Screen OS 9 – Phone 6s 3.1 اندروید

دانلود لاک اسکرین آی او اس ۹ Lock Screen OS 9 – Phone 6s 3.1 اندروید

Lock Screen OS 9 – Phone 6s نرم افزار تغییر لاک اسکرین گوشی های اندرویدی به لاک اسکرین آی او اس ۹ میباشد . تجربه فضای صفحه قفل آیفون بر روی گوشی های اندروید و نمایش زمان و تاریخ و اطلاعیه ها به سبک سیستم عامل IOS چه حسی دارد ؟ گوشی های آیفون شرکت اپل همواره از نظر گرافیک و امکانات نمایشی متفاوت از دیگر گوشی های هوشمند بوده و کمتر کسی را میتوان پبدا کرد که تمایلی برای کارکردن با این گوشی ها نداشته باشد . اما با توجه به قیمت بالای محصولات این شرکت بسیاری از افراد امکان تجربه لذت بخش کارکردن با این گوشی را پیدا نخواهند کرد . لاک اسکرین IPhone 6s یکی از قسمت های زیبا این گوشی است که کار کردن با آن بسیار هیجان انگیز است . شما به کمک این برنامه میتوانید از این لاک اسکرین بر روی گوشی هوشمند اندرویدی خود استفاده کنید . تمامی قسمت های این برنامه از تنظیمات تا نوشته slide to unlock تماما شبیه گوشی ۶s طراحی شده است . اگر شما هم به متفاوت بودن می اندیشید حتما پیشنهاد استفاده از این برنامه را برایتان داریم .

ویژگی های اصلی نرم افزار Lock Screen OS 9 – Phone 6s :

– آنلاک کردن صفحه نمایش بصورت اسلاید با انیمیشن های بدیع و صدای اصلی

تنظیم PIN یا رمز عبور از طریق صفحه کلید لاک اسکرین به منظور افزایش امنیت

– دارای والپیپر های زیبا و با کیفیت HD سیستم عامل های IOS7 – IOS8 و IOS9

– تغییر متن پیشفرض slide unlock

– پشتیبانی از فرمت زمان های ۱۲ ساعته و ۲۴ ساعته

– پشتیبانی از تنظیمات والپیپر

– پشتیبانی از والپیپر لاک اسکرین

– پشتیبانی از لاک اسکرین گوشی هوشمند IPhone 6s

– پشتیبانی از دوربین برای لاک اسکرین

پشتیبانی از مرکز اطلاع رسانی

– پشتیبانی از فلش و ماشین حساب در مرکز اطلاع رسانی

– پشتیبانی از آب و هوای IOS9 در موقعیت مکانی شما

– پشتیبانی از چرخش صفحه نمایش در لاک اسکرین

دانلود نرم افزار مجموعه آیکون فلت Flat – Icon Pack v2.5.1 اندروید

دانلود نرم افزار مجموعه آیکون فلت Flat – Icon Pack v2.5.1 اندروید

مجموعه آیکون زیبا و فلت

Flat – Icon Pack مجموعه ای آیکون های زیبا در طرح مربع با گوشه های خم بصورت فلت میباشد . در آیکون های برنامه لوگوی سفید رنگ در مرکز جلب توجه میکند و زیبایی و سادگی خاصی را به آیکون بخشیده است . پس از مدتی کار با گوشی ممکن از حس تکراری به محیط کاربری و منوی گوشی خود پیدا کنید از این رو تغییر آیکون برنامه میتواند یکی از راه های ساده سخصی سازی منو و گوشی های هوشمند است . تمام آیکون های برنامه با جزئیات کامل و منحصر به فرد بگونه ای چشم نواز برای کاربران آماده شده است . آیکون های این مجموعه تماما بصورت HD بوده که میتوان در تمام دستگاه با صفحه نمایش های متفاوت استفاده کرد . شما با استفاده این برنامه برای هر نرم افزار انتخاب های زیادی در مقابل خود دارید . با استفاده از این مجموعه میتوانید تغییری جالب را گوشی خود ایجاد کنید . این مجموعه آیکون برای استفاده در تبلت ها نیز بهینه سازی شده است . برای کاهش حجم بسته برنامه چندین والپیپر در فضای ابری برای استفاده کاربران قرار داده شده است . همچنین این مجموعه برای ارائه خدمات مناسب به صورت منظم و هفتگی بروزرسانی میشود . شما برای فعال سازی آیکون ها میتوانید به تنظیمات لانچر خود رفته آنرا انتخاب و فعال کنید زیرا درون برنامه هیچ دکمه Apply وجود ندارد .

ویژگی های اصلی نرم افزار Flat – Icon Pack :

– آیکون های با کیفیت  HD در رزولیشن (۱۹۲×۱۹۲) آماده برای دستگاه های آینده

– آیکون های تمیز بیشتر

– تصویر زمینه های HD قابل دانلود مبتنی بر سیستم ابری

– بروزرسانی منظم بصورت هفتگی

طراحی آیکون ها در سبک مسطح بسیار مدرن

– امکان درخواست آیکون های جدید و مورد نیاز

– – پشتیبانی از Nova LauncherApex LauncherAction LauncherSmart LauncherAtom LauncherADW LauncherGo LauncherHolo LauncherAviate Launcher – Themer – Launchy Widget – KK Launcher – Nine Launcher – AdwEX Launcher – Inspire Launcher – Lucid Launcher – Next Launcher – Solo Launcher – TSF Launcher – CM Theme Engine و غیره

دانلود مجموعه آیکون MIUI 5 – ICON PACK v5.0.2 اندروید

دانلود مجموعه آیکون MIUI 5 – ICON PACK v5.0.2 اندروید

امتیاز ۴٫۴ از ۵ در گوگل پلی !

MIUI 5 – ICON PACK مجموعه آیکون بسیار زیبا برای اندروید میباشد که بصورت فیزیکی و توسط اعضای XDA طراحی شده است . همیشه سعی این گروه بوده است که آیکون های بیشتری بهتر از آیکون های اورجینال برنامه ها ارائه دهند تا کاربران حق انتخاب بیشتری برای سفارشی سازی منو گوشی خود داشته باشد . این گروه توضیح میدهد که این پک آیکون را در اوقات آزاد خود تکمیل کرده و توصیه صبوری برای کاربران خود به منظور بسیار زیبا تر شدن این مجموعه داشته است . آیکون های طراحی شده موجود در این برنامه بر خلاف دیگر مجموعه های موحود تابع یک شکل هندسی نیست . آیکون های اصلی برنامه بصورت مربع با گوشه های خم و با استفاده از رنگ های بسیار زیبا و جذاب طراحی شده است و پوشه های برنامه نیز بصورت دایره ای میباشد که آیکون چند برنامه بر روی آیکون پوشه مربوطه مشخص است . تمام آیکون های برنامه با جزئیات کامل و منحصر به فرد بگونه ای چشم نواز برای کاربران آماده شده است و همچنین تماما بصورت HD بوده که میتوان در تمام دستگاه با صفحه نمایش های متفاوت استفاده کرد . اگر شما هم به دنیال تغییری محسوس در منوی گوشی خود هستید مجموعه آیکون MIUI 5 میتواند گذینه خوبی باشد .

ویژگی های اصلی نرم افزار MIUI 5 – ICON PACK :

– ۳۴۰۰ آیکون HD در رزولیشن (۱۹۲×۱۹۲) – اضافه شدن آیکون های جدید بزودی

– پشتیبانی کامل از Nova LauncherApex LauncherAction LauncherSmart LauncherAtom LauncherADW LauncherHolo Launcher – LIGHTNING Launcher – و…

دانلود مجموعه آیکون روندو Rondo – Icon Pack v2.3 اندروید + تریلر

دانلود مجموعه آیکون روندو Rondo – Icon Pack v2.3 اندروید + تریلر

یکی از مجموعه آیکون های پرطرفدار و رایگان برتر

امتیاز ۴٫۴ از ۵ در گوگل پلی

Rondo – Icon Pack مجموعه آیکون دایره ای میباشد که پس زمینه آن ها بستگی به رنگ طراحی نرم افزار های مختلف دارد و لوگو برنامه نیز به رنگ سفید و در مرکز آیکون قرار داشته و در در سمت چپ لوگو نیز سایه ای برای زیبایی طراحی شده که این سایه سبب برجسته دیده شدن لوگو مرکزی میشود . در واقع به بیان ساده تر آیکون های مبتنی بر دایره ساده با سایه شیب طولانی است . تمام آیکون های برنامه با جزئیات کامل و منحصر به فرد بگونه ای چشم نواز برای کاربران آماده شده است . آیکون های این مجموعه تماما بصورت HD بوده که میتوان در تمام دستگاه با صفحه نمایش های متفاوت استفاده کرد . همچنین ۱۹ تصویر زمینه با کیفیت بالا در سیستم ابری موجود میباشد که شما میتوانید آن ها را در دستگاه خودتان ذخیره کنید . این مجموعه زیبا از چندین لانچر پشتیبانی کرده و دارای داشبورد طراحی مواد است و برای هرچه بروز بودن هر دو هفته بصورت منظم بروزرسانی میشود . اگر شما هم به دنیال تغییری محسوس در منوی گوشی خود هستید مجموعه آیکون روندو میتواند گذینه خوبی باشد .

ویژگی های اصلی نرم افزار Rondo – Icon Pack :

– ۱۸۹۶ آیکون HD در رزولیشن (۱۹۲×۱۹۲)

– ۱۹ تصویر زمینه HD قابل دانلود مبتنی بر سیستم ابری

– دارای بخش نمایش آیکون براساس رده بندی

– دارای ابزار درخواست آیکون

– دارای ویجت ساعت آنالوگ

– دارای بخش راهنما برای شروع اولیه

پشتیبانی از Muzei

به روز رسانی منظم دو هفته ای

– داشبورد طراحی مواد

 – پشتیبانی از Nova LauncherApex LauncherAction LauncherSmart LauncherAtom LauncherADW LauncherGo LauncherHolo Launcher – Beautiful Icon Styler – Aviate – Themer – Launchy Widget – KK Launcher – Nine Launcher و…

توجه داشته باشید که این مجموعه آیکون در حال حاظر از لانچر Google Now Launcher پشتیبانی نمیکند .

دانلود مجموعه آیکون پالس Pulse – Icon Pack v4.0.2 اندروید + تریلر

دانلود مجموعه آیکون پالس Pulse – Icon Pack v4.0.2 اندروید + تریلر

عرضه شده با قیمت ۰٫۹۹ دلار !

امتیاز بالای ۴٫۷ از ۵ در گوگل پلی

Pulse – Icon Pack مجموعه آِکون مربعی با دوره ای خمیده میباشد که پس زمینه آن به رنگ مشکی بوده و لوگوی اپ نیز بصورت رنگی در مرکز مربع قرار دارد . در این آیکون ها چشم اندازی سه بعدی در کنار عناصر تاریک را شاهد هستیم که به خلق یک اثر منحصر به فرد منجر شده است . در طراحی این آیکون ها لوگو ها را با رنگ های نئونی ساخته اند که در زمان ترکیب با زمینه ای تیره زیبایی خاص را به منوی گوشی شما خواهد بخشید . تمام آیکون های برنامه با جزئیات کامل و منحصر به فرد بگونه ای چشم نواز برای کاربران آماده شده است . آیکون های این مجموعه تماما بصورت HD بوده که میتوان در تمام دستگاه با صفحه نمایش های متفاوت استفاده کرد . همچنین ۱۰ تصویر زمینه با کیفیت بالا در سیستم ابری موجود میباشد که شما میتوانید آن ها را در دستگاه خودتان ذخیره کنید . این مجموعه زیبا از چندین لانچر پشتیبانی کرده و دارای تقویم پویاست و برای هرچه بروز بودن هر هفته و در جمعه ها بصورت منظم بروزرسانی میشود . اگر شما هم به دنیال تغییری محسوس در منوی گوشی خود هستید مجموعه آیکون پالس میتواند گذینه خوبی باشد .

ویژگی های مهم نرم افزار Pulse – Icon Pack :

– بیش از ۲٫۲۰۰ آیکون با کیفیت HD

– ۱۰ تصویر زمینه HD قابل دانلود مبتنی بر سیستم ابری

– پشتیبانی از لانچر های Nova – Apex – Action – Smart – Aviate – Next – Atom – KK – Solo – Lucid – Inspire – Nine – ADW – Holo – GO – TSF

– پشتیبانی از موتور تم های XGELS, Unicon, CM11 & CM12

به روز رسانی هفتگی هر جمعه

– دارای تقویم پویا

دانلود نرم افزار مجموعه آیکون سورس Sorus – Icon Pack v4.0.1 اندروید

دانلود نرم افزار مجموعه آیکون سورس Sorus – Icon Pack v4.0.1 اندروید

عرضه شده با قیمت ۱٫۵ یورو درگوگل پلی

امتیاز بالای ۴٫۸ از ۵

Sorus – Icon Pack مجموعه ای آیکون های زیبا در طرح دایره ای با لوگوی در مرکز که استاندارد های طراحی جدید برای سیستم عامل اندروید ساخته شده است . تمام آیکون های برنامه با جزئیات کامل و منحصر به فرد بگونه ای چشم نواز برای کاربران آماده شده است . آیکون های این مجموعه تماما بصورت HD بوده که میتوان در تمام دستگاه با صفحه نمایش های متفاوت استفاده کرد . شما با استفاده این برنامه برای هر نرم افزار انتخاب های زیادی در مقابل خود دارید . همچنین ۳۰ تصویر زمینه با کیفیت بالا در سیستم ابری موجود میباشد که شما میتوانید آن ها را در دستگاه خودتان ذخیره کنید . با استفاده از این مجموعه میتوانید تغییری جالب را گوشی خود ایجاد کنید . این مجموعه آیکون برای استفاده در تبلت ها نیز بهینه سازی شده است . در حال حاظر کاربرانی که در لانچرهای GO و TSF قادر به استفاده از آیکون های نیستند . در صورتی که آیکون برنامه خاصی را نیاز دارید شما میتوانید آیکون برنامه مورد نظر را درخواست کنید . همچنین این مجموعه به صورت منظم و هفتگی بروزرسانی میشود .

ویژگی های نرم افزار Sorus – Icon Pack :

– بیش از ۳۲۲۰ آیکون HD در رزولیشن (۱۹۲×۱۹۲)

– ۳۰ تصویر زمینه HD قابل دانلود مبتنی بر سیستم ابری

– پشتیبانی از لانچر های Action – Adw – AdwEX – Apex – Atom, Aviate – GO – Inspire – KK – Lucid – Next – Nine – Nova – Smart – Solo – TSF – CM Theme Engine و …

– دارای ابزارک ساعت آنالوگ

– طبقه بندی کردن آیکون ها بر اساس موضوعات

بخش راهنما برای شروع

به روز رسانی منظم هفتگی

طراحی برنامه در سبک مسطح بسیار مدرن

– پشتیبانی کامل از والپیپر های زنده MUZEI

دانلود مجموعه گلچین شده ی لایو والپیپر ها،تم ها و لانچر های اندروید

دانلود مجموعه گلچین شده ی لایو والپیپر ها،تم ها و لانچر های اندروید

مجموعه ای از نفیس ترین تم ها

امروز جدید ترین اپلیکیشن های مربوط به سفارشی سازی و تغییر ظاهر اندروید را برای دانلود در اختیارتان قرار میدهیم . تمامی تم ها لایو والپیپر ها و لانچر ها توسط خود بنده در طولانی مدت شناسایی و گلچین شده اند.این مجموعه ی دسته بندی شده ۳۴ فایل نصبی هست که کاربر پسند ترین ها را شامل میشود
از جمله لانچر های موجود در مجموعه میتوان به Next Launcher اشاره کرد که به جرات میتوان گفت با وجود حالت سه بعدی پر طرفدار ترین لانچر اندروید هست

تعدادی از تم های اضافی Next Launcher نیز در این مجموعه وجود دارد که آن ها نیز گلچین شده هستند. باید توجه داشته باشید که بعد از نصب Next Launcher تم ها را که همگی با فرمت apk هستند نصب کنید سپس با اجرا کردن Next Launcher و رفتن به تنظیمات آن از قسمت themes میتوانید هر کدام را اعمال نمایید موارد دیگری هم برای دانلود از طرف کمپانی سازنده وجود دارد.

دیگر ویژگی های این مجموعه:

– دارا بودن لایو والپیپرAutumn Tree که یکی از زیبا ترین هاست و همه رو مجذوب میکنه
– لانچر C Launcher که از بهترین هاست و تم های مختلف و فراوانی برایش وجود دارد.

دانلود تم کریستالی مشکی Theme Crystal Black Flat HD v12 اندروید

دانلود تم کریستالی مشکی Theme Crystal Black Flat HD v12 اندروید

قیمت در گوگل پلی ۰٫۹۹ دلار!

Theme Crystal Black Flat HD یک تم زیبای کریستالی به همراه پس زمینه رنگ مشکی است. تم معرفی شده دارای ۱۳۵۰ آیکون زیبا و گرافیکی با کیفیت اچ دی میباشد. برنامه از لانچرهای معروف مانند: ADW.Launcher / ADW EX ، Launcher Pro، Crazy Home، Open Home، VTL Launcher، Circle Launcher، Desktop Visualizer DVR و … پشتیبانی می کند. از مهم ترین ویژگی های تم کریستالی دارا بودن ویجت زیبا و اختصاصی آن است. در ضمن قادر خواهید بود تم را شخصی سازی و سفارشی سازی کنید.

ویژگی های اصلی تم:

– امکان ارسال آیکون ها با ایمیل

– کیفیت مناسب ایکون ها

– ویجت اختصاصی

– پشتیبانی از اکثر لانچرها

دانلود تم زیبای یک one v1 اندروید

دانلود تم زیبای یک one v1 اندروید

قیمت در گوگل پلی ۱٫۳۵ دلار!

این تم one مجموعه ای از زیباترین و بهترین تصاویر و آیکون ها را در اختیار شما قرار می دهد و می توانید از ۲۰۰۰ آیکون موجود در تم بهترین استفاده را در شخصی سازی گوشی یا تبلت اندرویدی خود ببرید. تم معرفی شده از لانچرهایی مانند: Nova Launcher، Apex Launcher، Inspire Launcher، Smart Launcher، Holo Launcher ،Go Launcher و … پشتیبانی می کند. تم دارای والپیپرهای زیبا برای استفاده در صفحه نمایش گوشی یا تبلت اندرویدی است و هر ماه نسخه بروز رسانی آن از لحاظ عملکرد و تصاویر ارائه خواهد شد.

ویژگی های اصلی تم:

– دارh بودن پس زمینه های اچ دی

– سازگاری با اکثر لانچرهای اندروید

– امکان شخصی سازی از اکثر قسمت ها

برای دانلود و تصاویر بیشتر از محیط بازی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

دانلود برنامه شخصی سازی واچ داگز Watch Dogs ctOS Update v9.2 اندروید

دانلود برنامه شخصی سازی واچ داگز Watch Dogs ctOS Update v9.2 اندروید

قیمت در گوگل پلی ۲٫۲۰ دلار!

Watch Dogs ctOS Update یک برنامه تغییر ظاهر و فضای گوشی یا تبلت اندرویدی به سبکی هنرمندانه و گرافیکی است! الگوی این نرم افزار شخصی سازی یک بازی پر طرفدار است که هم اکنون می توانید تم و پوسته این بازی را در گوشی یا تبلت اندرویدی خود استفاده کنید. این پوسته زیبا از اکثر لانچهای موجود پشتیبانی می کند و می توانید لیست تمامی لانچرهای پشتیبانی شده را در سایت برنامه مشاهده کنید. با نصب برنامه معرفی شده مطموئن باشید دیگر از ظاهر گوشی خود خسته نخواهید شد.

ویژگی های اصلی برنامه:

– رنگ بندی و گرافیک جذاب

– وجود منو و رابط کاربری زیبا

– قابلیت تغییر و شخصی سازی به سبک دلخواه

دانلود تم زیبای saga 2 icon pack theme nova v1 اندروید

دانلود تم زیبای saga 2 icon pack theme nova v1 اندروید

قیمت در گوگل پلی ۰٫۹۹ دلار!

saga 2 icon pack theme nova  با دارا بودن ۱۸۰۰ آیکون اختصاصی و با کیفیت اچ دی است که می توانید با استفاده از آن محیط گوشی یا تبلت اندرویدی خود را متحول کنید. تم معرفی شده با لانچرهایی مانند: As Apex Launcher, Nova Launcher, ADW, Holo, Go launcher, Action Launcher سازگاری کامل دارد و می تواند به صورت کامل عملکرد خود را نشان دهد. همچنین این هدف وجود دارد که طی هفته های مختلف ۲۸۰۰ آیکون به برنامه افزوده شود.

ویژگی های اصلی نرم افزار:

– تنظیمات ساده و کاربردی

– وجود والپیپرهای اختصاصی

– قابلیت شخصی سازی آیکون ها

پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه این تم را از دست ندهید!