دانلود بازی جنگل Forest v8 اندروید + تریلر

دانلود بازی جنگل Forest v8 اندروید + تریلر

Forest یک بازی ترسناک و ماجرایی بسیار زیبا و البته کمیاب می باشد که امروز نسخه فول آن را در اختیار شا قرار داده ایم! در این بازی شما در جنگل متروکه ای قرار دارید که در آنجا یک شبه بد سفید با موهای سیاه بلند وجود دارد. بازی دارای دو سطح است: در سطح اول شما باید برای پیدا کردن نفت، بنزین و کلید قایق تلاش کنید تا راهی برای فرار خود پیدا کنید، در سطح دوم این بازی باید پنج کریستال را پیدا و آنها را در مکانی امن مخفی کنید تا ارواح را یکبار برای همیشه از بین ببرید و آرامش را به این جنگل بازگردانید. پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه این بازی را از دست ندهید. برای دانلود و تصاویر بیشتر از محیط بازی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

بررسی وجود ارواح با Ghost Radar: LEGACY v3.5.3

1

 

Ghost Radar یک برنامه فوق العاده می باشد که نسخه جدید ان برای اندروید منتشر شده است! با استفاده از این برنامه میتوانید محیط اطراف خود را اسکن و در صورت وجود ارواح موقعیت ان را به شما نمایش می دهد! این برنامه که قادر است توسط سنسور های گوشی شما نوسانات کوانتومی را شناسایی کند و در روی صفحه نمایش گوشی به نمایش می گذارد! شاید این برنامه برای شما جنبه شوخی و سرگرمی داشته باشد اما برخی با استفاده ان در بعضی مناطق نظرشان تغییر کرده است! برای دانلود و تصاویر بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید!

Scare Your friends ultimate 6 دوستان خود را بترسانید

 

از ترساندن دوستانتان لذت میبرید؟ کافی است این نرم افزار را بر روی گوشی خود نصب کنید و یکی از تصاویر آن را از بخش option انتخاب کنید. و زمان را هم تعیین کنید و سپس گوشی را به قربانی بدهید مطمئنا چهره دوستانتان دیدنی خواهد بود.

جستجوی روح های اطراف شما با امواج الکترو مغناطیس در Sensor EMF Detector v3.10

 

با یک اشاره روی صفحه گوشی خود می توانید به جستجوی ارواح و انرژی های اطراف خود بپردازید و در یک صفحه رادار مانند مکان مجازی یا حدودی آن ها را بیابید.

البته هیچ ضمانتی در مورد کارکرد ۱۰۰% صحیح این نرم افزار از سوی شرکت سازنده داده نشده ولی کاربران زیادی صحت آن را تایید کردند!

شما هم می توانید برای یک بار آن را امتحان کنید.

حتی می توانید امواج را برای خودتون ذخیره کنید و یا به شکل یک گراف در بیاورید!

 

بازی اکشن و ترسناک Contract Killer Zombie v1.0 + فایل Data + گرافیک بالا

 

 

شرکت معتبر Glu باز هم در رقابت با شرکت gamloft بازی سه بعدی زیبایی را عرضه کرده است.

این بازی که نسخه قبلی آن با نام Contract Killer چندی پیش در سایت قرار داده شد ، استقبال کم نظیری میان کاربران اندرویدی در سراسر جهان داشت !

این بار شما به جای تیر اندازی و نبرد با اشرار ، باید به جنگ با zombie ها بپردازید . موجودات ترسناکی که به زمین حمله ور شده اند و شما باید نسل انسان ها را از دست آنها نجات دهید!

هدف اصلی شما نجات مردم بی گناه از دست زامبی هاست.

در  این نسخه بازی ویژگی های جدید و جالبی اضافه شده است که در ادامه مطلب می توانید آن را دنبال کنید…(پیشنهاد میکنم این بازی اکشن را از دست ندهید)