brand select

دانلود رام رسمی اندروید ۴٫۲٫۲ برای Sony Xperia Z

Qoute-Z-white-be5160557154b7e9e0e4a40646bc1e80

Xperia Z یکی از زیباترین و خوش دست ترین اسمارت فون های دنیا میباشد که شرکت سونی هم اکنون اندروید ۴٫۲٫۲ جیلی بین را برای این غول معرفی کرده و در ادامه لینک دانلود رایگان برای کاربران عزیز Xperia Z قرار داده شده است .

اندروید رسمی ۴٫۱ برای گوشی محبوب Sony Xperia T

 1

 

سرانجام شرکت سونی نسخه رسمی اندروید ۴٫۱ را برای گوشی جدید خود یعنی Xperia T منتشر کرد! از تغییرات این نسخه میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

- افزایش سرعت و مصرف پایین تر

- تغییرات ظاهری در صفحات و لاک اسکرین

- اضافه شدن حالت Clear Phase برای بهبود کیفیت صدا

- افزایش امکانات دوربین مانند حالت های افکت مختلف و HDR

رام رسمی اندروید ۴ مخصوص xperia U

 

سرانجام شرکت سونی بعد از مدت ها انتظار برای دارندگان Xperia U اندروید محبوب ۴ را برای این گوشی عرضه کرد! با استفاده از این نسخه از اندروید می توانید از ظاهری زیبا سرعت بیشتر و سایر امکانات ان استفاده کنید و تغییر چشمگیری در گوشی اندروید خود ایجاد کنید! برای دانلود و اموزش نصب به ادامه ی مطلب مراجعه نمایید!

رام رسمی اندروید ۴٫۰٫۴ برای گوشی Sony Xperia P

 

سرانجام شرکت سونی به وعده ی خود عمل کرد و اندروید محبوب ۴ را برای سری گوشی های Xperia تولید ۲۰۱۲ خود منتشر کرد که اولین ان ها Xperia P میباشد که این نسخه از اندروید را دریافت میکند. این نسخه از اندروید ظاهر بسیاز زیبایی نسبت به نسخه های قبل دارد و سرعت نیز در این نسخه افزایش یافته است! برای دانلود و طریقه نصب به ادامه مطلب مراجعه نمایید!

رام رسمی اندروید ۴٫۰٫۴ برای Xperia mini

 

همراه با لینک کمکی   

سرانجام سونی به وعده ی خود عمل کرد و اندروید بستنی حصیری را برای گوشی  xperia mini یکی از پرفروش ترین گوشی های این شرکت عرضه کرد. دارندگان این مدل میتوانند از این رام استفاده و نسخه اندروید خود را اپدیت کنند. برخی از ویزگی های رام به شرح زیر است:

۱- زیبایی محیط و پشتیبانی از زبان پارسی

۲- افزایش سرعت به طور محسوس

۳- مصرف کمتر باطری

رام رسمی اندروید ۴٫۰٫۴ برای Xperia S (بیلد نامبر ۴۵۲)

همراه با لینک کمکی   

بالاخره پس انتظار بسیار طولانی ، سونی به وعده خود عمل کرد و آپدیت اندروید ۴ ( بستنی حصیری ) برای این گوشی قدرتمند عرضه کرد. این آپدیت پیشرفت های زیادی در زمینه بهبود سرعت ، گرافیک و امکانات داشته است.

رام رسمی اندروید ۴٫۰٫۴ برای Arc (بیلد نامبر ۴۳۱)

همراه با لینک کمکی     

چندی پیش سونی به وعده خود عمل کرد و بعد از مدت ها انتظار آپدیت بالاخره Ice creem Sandvich را برای گوشی آرک عرضه کرد که تغییرات زیادی را به همراه داشت.

برخی از قابلیت های جدید:

-افزوده شدن قابلیت شماره گیری هوشمند

- افزایش امکانات قسمت contact

- افزوده شدن ویجت موزیک پلیر به Lock screen

- افزایش قابلیت های نوار توتیفیکیشن

- تغییرات گرافیکی

- و …

رام رسمی اندروید ۴٫۰٫۴ برای Arc S (بیلد نامبر ۴۳۱)

همراه با لینک کمکی     

حدود یک ماه پیش بود که شرکت سونی آپدیت اندروید ۴٫۰٫۳ بستنی حصیری را برای گوشی آرک اس خود عرضه کرد. با وجود تمام پیشرفت ها و امکانات خوب اضافه شده رام دارای برخی کندی ها و اشکالاتی بود. اکنون بعد از گذشت یک ماه ، سونی دومین آپدیت اندروید بستنی حصیری ۴٫۰٫۴ را ارائه نموده که در آن بهینه سازی های بسیاری نسبت به نسخه قبلی انجام گرفته است.

رام رسمی اندروید ۴ برای Xperia ray

همراه با لینک کمکی     

سرانجام نسخه رسمی اندروید ۴ بستنی حصیری برای گوشی xperia ray از طرف شرکت سونی عرضه شد دارندگان این گوشی میتوانند از این رام استفاده کنند و از ویزگی های جدید و ظاهر زیبای ان بهره مند شوند این رام در بین رام های موجود برای این گوشی بهترین میباشد و هیچگونه باگ در ان دیده نشده است برخی از قابلیت های اضافه شده در نسخه جدید عبارت اند از:

-افزوده شدن قابلیت شماره گیری هوشمند

- افزایش امکانات قسمت contact

- افزوده شدن ویجت موزیک پلیر به Lock screen

- افزایش قابلیت های نوار نوتیفیکیشن

- تغییرات گرافیکی

رام رسمی اندروید ۴ برای Xperia Neo V

همراه با لینک کمکی     

سرانجام اندروید محبوب ۴ برای گوشی neo v عرضه شد و دارندگان این گوشی می توانند گوشی خود را به اندروید ۴ اپدیت کنند و از امکانات و تغییرات این نسخه بهره مند شوند که برخی از این تغییرات به شرح زیر میباشد:

۱- بهبود سرعت و استفاده کمتر از سخت افزار

۲- کاهش مصرف باطری

۳- افکت های زیبا

رام رسمی ۲٫۳٫۴ برای xperia mini و mini pro

همراه با لینک کمکی     

رام رسمی ۲٫۳٫۴ برای گوشی محبوب xperia mini و مدل pro این گوشی عرضه شده است! با نصب این رام شاهد تغییرات چشمگیری و برطرف شدن مشکلات نسخه های قبلی خواهید بود برخی از ویزگی های این رام عبارت اند از:

برطرف شده مشکلات نسخه قبلی

استفاده کمتر از سخت افزار

کاهش مصرف باطری

ظاهری زیبا

رام رسمی اندروید ۴٫۰٫۳ برای Arc S (بیلد نامبر ۵۶۲)

همراه با لینک کمکی   

چندی پیش سونی به وعده خود عمل کرد و بعد از مدت ها انتظار آپدیت Ice creem Sandvich را برای گوشی آرک اس عرضه کرد که تغییرات زیادی را به همراه داشت.

برخی از قابلیت های جدید:

-افزوده شدن قابلیت شماره گیری هوشمند

- افزایش امکانات قسمت contact

- افزوده شدن ویجت موزیک پلیر به Lock screen

- افزایش قابلیت های نوار توتیفیکیشن

- تغییرات گرافیکی

- و …