دانلود بازی برخورد قبیله ها Clash of Clans v7.156.1 اندروید + تریلر

دانلود بازی برخورد قبیله ها Clash of Clans v7.156.1 اندروید + تریلر

آپدیت امروز  ۱۰ تیر!

نقد کامل بازی توسط اندرویدکده در اینجا

آموزش نصب و اجرای بازی بر روی کامپیوتر + برنامه های مورد نیاز در ادامه مطلب سایت!

قبیله خود را رهبری نمایید تا پیروز میدان باشید! Clash of Clans یک بازی استراتژی زیبا می باشد که در آن باید روستا خود را بسازید و نیرو های نظامی خود را تربیت نمایید. این بازی ترکیبی از یک بازی استراتژی سریع و مبارزه ای می باشد که در آن جادوگرها، بربرها، اژدها و دیگر مبارزان برتر تاریخ وجود دارند، هرچه قلمرو شما وسیع تر باشد به همان اندازه هم باید نیروهای بیشتری داشته باشید تا در حملات مختلف پیروز میدان باشید.

همانطور که می دانید امروزه این بازی به یکی از جنجالی ترین و محبوب ترین بازی های موجود در تلفن های هوشمند تبدیل شده است به گونه ای که دیگر هیچ بازی توان رقابت با آن را ندارد و هر کسی نام این بازی را شنیده و یا آن را انجام داده است! در ابتدای بازی یک روستا به شما داده می شود و آموزش های لازم در رابطه با ایجاد ساختمان ها و قرار دادن آنها در قسمت های مختلف به شما داده می شود. با ساخت ساختمان اصلی بازی یا به اصطلاح Town Hall شما قادر خواهید بود ساختمان ها، و امکانات بیشتری داشته باشید و منابع بیشتری را ارتقا دهید، حال هرچه سطح ساختمان اصلی شما بیشتر باشد می توانید کارهای بیشتری از قبیل دیوار کشیدن و ساخت سربازخانه و … انجام دهید. در همین حال هرچه شما ساختمان های بیشتری در بازی بسازید و یا آنها را ارتقا دهید بازی مقادیری را تحت عنوان XP به شما می بخشد که جمع آوری آنها موجب افزایش سطح شما خواهد شد! در طول بازی دستاوردهای مختلفی از قبل مشخص شده است که با انجام آنها مقادیر مختلفی جم یا همان الماس به شما هدیه داده می شود و با استفاده از آن می توانید کارهایی نظیر: ارتقا سریع ساختمان ها، تبدیل الماس به اکسیر و سکه و … انجام دهید، در واقع الماس باعث می شود تا شما با سرعت بیشتری در بازی پیشرفت نمایید و خود را به سرعت بالا ببرید. اگر شما هم از علاقه مندان بازی های آنلاین می باشید پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه کلش آف کلنز را از دست ندهید. برای دانلود و تصاویر بیشتر از محیط بازی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

برخی از ویژگی های بازی:

– ساخت روستا در مکان دلخواه

– نبرد با بازیکنان دیگر از سراسر جهان

– پیوند با سایر بازیکنان برای نبرد نهایی

– ۱۴ مرحله زیبا و جذاب

ویژگی های جدید بازی

ارتقا سرباز دراگون

اضافه شدن spell جدید به بازی

اضافه شدن لیگ جدید به بازی

اضافه شدن Air Sweeper 2

دانلود بازی فرمانده آهنین Iron commander v1.3.4 اندروید

دانلود بازی فرمانده آهنین Iron commander v1.3.4  اندروید

به بازی فرمانده آهنین خوش آمدید: برنده همه چیز را می برد و بازنده باید از بین برود.

این بازی یک بازی جدید جهانی در سبک استراتژی است که در آن شما نقش فرمانده بزرگی را دارید که باید در برابر دشمنان همراه با متحدین خود در دنیا بجنگید تا سلطنت دنیا را بدست آورید. پیمان دوستی ببندید، تانک تولید کنید، دشمنان را از بین ببرید، دفاع خود را ارتقا دهید و مقر دشمنان را تسخیر کنید تا به قوی ترین فرمانده تبدیل شوید!

شهر خود را بسازید و در برابر دشمنان از آن دفاع کنید. با تانک های کاملا زرهی و دیگر تجهیزات نظامی یک ارتش قوی تشکیل دهید. یک امپراطوری بسازید و مرز های آن را در این بازی گسترش دهید. تانک ها و پیاده نظام ها را به نبرد بفرستید. به شهر های دشمنان حمله کنید، و بنا ها را یکی پس از دیگری از بین ببرید. منابع بدست آورید و آنها را در نبر به غنیمت ببرید. با دیگر بازیکنان پیمان اتجاد ببندید و در برابر دشمنان مشترک بجنگید. شهر خود را گسترش داده و شخصیت ها را ارتقا دهید. برای تولید لوازم پیشرفته تر، به فناوری های جدید دست پیدا کنید.

ویژگی های بازی:

– سیستم ترجمه جهانی بازی اجازه می دهد تا با دوستان خود در سراسر دنیا ارتباط برقرار کنید

– با آموزش تانک های قوی یک شهر نفوذ ناپذیر ایجاد کنید

– با دیگر بازیکنان از سراسر جهان متحد شوید و برای افتخار بجنگید

– برای تبدیل شدن به رییس جمهور یک کشور، مقر آن را تسخیر کنید

– فرمانده خود را ارتقا دهید

– برای بردن نبر به دنبال فرماندهان دشمن بروید، به آنها حمله کنید و آنها را به دار بیاویزید.

– با مواضع دفاعی پیشرفته و استراتژی های جنگی از شهر خود دفاع کنید.

– برای پشتیبانی از شهر و ارتش خود، منابع مختلف جمع کنید

– در رویداد های مختلف شرکت کنید تا پاداش های بزرگی را به صورت رایگان بدست آورید

دانلود بازی تخته گاز Top Gear: Caravan Crush v1.3.2 اندروید + تریلر

دانلود بازی تخته گاز Top Gear: Caravan Crush v1.3.2 اندروید + تریلر

Top Gear: Caravan Crush

تخته گاز یکی از محبوب ترین های دنیا می باشد!

امتیاز ۴٫۸ در گوگل پلی!

نسخه مود شده و فول آنلاک

Top Gear: Caravan Crush نام بازی جدیدی می باشد که برای اندروید منتشر شده است و دارای امتیاز بسیار بالای ۴٫۸ ستاره در فروشگاه گوگل پلی می باشد. این بازی بر اساس یک برنامه تلویزیونی به نام تخته گاز ساخته شده است که محبوب ترین برنامه ماشین در دنیا می باشد و کمتر کسی است که با نام آن آشنا نباشد. نسخه فوق نسخه مود شده و فول آنلاک بازی می باشد که برای راحتی هرچه بیشتر کاربران قرار داده ایم تا در هنگام رد کردن مراحل و خرید آیتم های اضافی دچار مشکل نشوید و هزینه اضافی را پرداخت نکنید.

موتور خود را روشن کنید و تا می توانید با کاروان خود تند بروید تا علاوه بر خراب کردن و ضرر زدن به سرمایه های بریتانیا همه را از جمله استیگ غافلگیر نمایید!

دنده ها بسیار خشک هستند، به کندی شتاب میگیرید اما بسیار مقاوم هستید و همین کافی است تا هدف خود را عملی کنید و در این بازی مراحل را پشت سر بگذارید!

وارد باند فرودگاه شوید و تا می توانید عملیات تخریب آمیز انجام دهید و به سرمایه های بریتانیا ضرر بزنید، شما می توانید هر کاری در این بازی انجام دهید تا مهارت های خود را ثابت کنید و به بهترین تبدیل شوید!

پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه این بازی زیبا و هیجان انگیز را که بر اساس یکی از محبوب ترین برنامه های تلویزیونی دنیا ساخته شده است از دست ندهید! برای دانلود و تصاویر بیشتر از محیط بازی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

دانلود بازی آشوکا Ashoka:The Game v2.0 اندروید + تریلر

دانلود بازی آشوکا Ashoka:The Game v2.0 اندروید + تریلر

Ashoka:The Game

داستان آشوکا بزرگ را در این بازی …

نسخه مود شده و فول آنلاک بازی!

Ashoka:The Game یک بازی فوق العاده زیبا می باشد که برای اندروید منتشر شده است و دارای امتیاز ۴٫۲ در گوگل پلی می باشد. این بازی داستان آشوکا بزرگ می باشد، که قبل از این تاکنون در جایی یا بازی خاصی بیان نشده و به تصویر کشیده نشده است! آشوکا در سرزمین خود زندگی می کرد و سال ها بعد از مرگ پدرش تاج و تخت به او رسید و مادرش هم در کارهای پادشاهی به او کمک می کرد و روزها در جنگل برای پیاده صحبت می کردند. آشوکا کم کم رشد کرد و وسیع تر شد و سرزمین های بیشتری را به تصرف خود در آورد تا اینکه رفته رفته و با بزرگ تر شدن آن دشمنان بیشتری را نیز به دست آورد و همه خواهان نابودی آنها بودند. اکنون در این بازی شما باید به آشوکا بپیوندید و تمامی تلاش خود را برای نابودی دشمنان به کار گیرید تا مبارزه های بیشتری را برنده شوید و سرانجام بر دشمنان قلبه کنید، بازی از گرافیک بسیار بالا و محیط بی نظیری برخوردار می باشد و یک بازی سوم شخص عالی با گیم پلی بی نظیر می باشد که نظیر آن را هرگز در هیچ بازی دیگری مشاهده نکرده اید. پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه این بازی را از دست ندهید. برای دانلود و تصاویر بیشتر از محیط بازی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

دانلود بازی جنگ ها و درگیری Wars and Battles v1.5.1339 اندروید – همراه دیتا + آنلاک

دانلود بازی جنگ ها و درگیری Wars and Battles v1.5.1339 اندروید – همراه دیتا + آنلاک

Wars and Battles

نسخه فول آنلاک و خریداری شده بازی!

نصب و اجرای کاملا آفلاین بازی!

Wars and Battles یک بازی بسیار زیبا و جذاب می باشد که برای اندروید منتشر شده است و در گوگل پلی با قیمت بسیار بالای ۶٫۹۹ دلار به فروش می رسد. بازی توسط کمپانی Battle Factory طراحی و ساخته شده است و یک بازی بسیار زیبا و جذاب تاریخی می باشد.

در این بازی شما به جنگ های مهم و تاریخی که در چند قرن گذشته انجام شده است خواهید پیوست و در محیطی بی نظیر با گیم پلی متفاوت و تکرار نشدنی مواجه خواهید شد که نظیر آن را در هیچ بازی دیگری تجربه نکرده اید و نخواهید کرد.

این بازی برای علاقه مندان به بازی های استراتژی، جنگی، فرماندهی و … بسیار مناسب می باشد و یک هدیه مناسب برای آنها به شمار می رود زیرا بازی برای این افراد ساخته شده است و بهشت آنان به حساب می آید!

ویژگی هایی که Wars and Battles را متمایز می نمایند

– نبردهایی بسیار واقع گرایانه و گرافیکی در محیطی ۳ بعدی

– ایده های خود را به کار ببرید و به بهترین فرمانده تاریخ تبدیل شوید!

– بیش از ۵۰ داستان مختلف در بازی با چالش های متفاوت

– استفاده از انواع تجهیزات و آیتم های مختلف

– گرافیک بسیار بالا، گیم پلی بی نظیر و صداگذاری عالی بازی

– به تصویر کشیدن بسیاری از جنگ های مهم تاریخ در سال های مهم!

پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه این بازی را از دست ندهید. برای دانلود و تصاویر بیشتر از محیط بازی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

دانلود بازی کرایسیس Crysis v1.0 اندروید + تریلر

دانلود بازی کرایسیس Crysis v1.0 اندروید + تریلر

Crysis

نسخه اندروید بازی کرایسیس در اندرویدکده!

این نسخه نسخه Pre AlPha بازی است و دارای باگ هایی می باشد!

کرایسیس در زمان خود یکی از برترین بازی هایی بود که برای کامپیوترهای شخصی منتشر شده بود و در آن زمان نسخه اول این بازی که اکنون برای اندروید در اختیار شما قرار داده ایم، یکی از گرافیکی ترین بازی های آن زمان برای کامپیوترهای شخصی و کنسول های بازی به شمار می رفت. اکنون نسخه مشابه آن برای اندروید منتشر شده است و می توان گفت که یک شبیه سازی مختصر از محیط این بازی می باشد ولی به هیچ وجه از گرافیک و گیم پلی یکسانی مشابه با نسخه اصلی برخوردار نمی باشد. شهاب سنگی در یک جزیره سقوط کرد و تمامی سرویس های ماهواره ای و مخابراتی از کار افتاد و همه کشورها در تلاش بودند تا علت این موضوع را بفهمند و سریع تر راهی برای از بین بردن این مشکل و بازگشت به حالت اولیه پیدا نمایند. در این بازی شما یک نیروی خاص می باشید که به این جزیره ارسال شده اید و باید با موجودات بیگانه و کره ای ها به جنگ بپردازید تا سرانجام به هدف خود و بازگشت اوضاع به حالت اولیه برسید. پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه این بازی را از دست ندهید. برای دانلود و تصاویر بیشتر از محیط بازی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

دانلود بازی مبارزه با ربات ها Ironkill: Robot Fighting Game v1.2.59 اندروید – همراه دیتا + تریلر

دانلود بازی مبارزه با ربات ها Ironkill: Robot Fighting Game v1.2.59 اندروید – همراه دیتا + تریلر

Ironkill: Robot Fighting Game

Play Motion بار دیگر تقدیم می کند!

امتیاز ۴٫۲ و میلیون ها دانلود در گوگل پلی!

مبارزه بسیار شدید میان ربات ها برای پادشاهی و ثابت کردن برتری آنان!

نسخه فول آنلاک و مود شده بازی!

Ironkill: Robot Fighting Game سرانجام برای اندروید منتشر شد و جدیدترین نسخه فول آنلاک و مود شده آن را برای شما قرار داده ایم! در این بازی شما وارد دنیای ربات ها خواهید شد و تجربه جنگی عظیم میان ربات ها را خواهید چشید! بازی تاکنون توسط میلیون ها کاربر دانلود و ستاره داده شده است و دارای امتیاز ۴٫۲ ستاره در فروشگاه گوگل پلی می باشد.

آهن و فولاد به یکدیگر برخورد می کنند و تشکیل بازی Ironkill را می دهند! پادشاه ربات ها چه کسی است؟ این موضوعی است که امروزه میان ربات ها بسیار رایج شده است و تمامی ربات ها به دنبال قدرت و راهی برای ثابت کردن مهارت های خود می باشند، اکنون زمانی است که هر ربات باید از نهایت توان و قدرت خود استفاده نماید و برتری های خود را به رخ دیگری بکشد تا در نهایت پادشاه ربات ها مشخص شود!

در این بازی بوکس ربات شما باید با استفاده از مهارت ها و توانایی هایی که در اختیار دارید برای مبارزه با دشمنان آماده شوید و دشمنان را در چند حرکت زیبا و حرفه ای نابود نمایید، البته به یاد داشته باشید شما باید با آهن و فولاد مبارزه کنید و هرچه مراحل بازی بالاتر می رود آلیاژ آنها نیز قوی تر می شود.

اگر به دنبال یک بازی اکشن و مبارزه ای ۳ بعدی می باشید پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه این بازی را از دست ندهید. برای دانلود و تصاویر بیشتر از محیط بازی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

دانلود بازی قاتل زامبی ها ZKW-Reborn v1.2.1 اندروید + تریلر

دانلود بازی قاتل زامبی ها ZKW-Reborn v1.2.1 اندروید + تریلر

ZKW-Reborn

نسخه مود شده و فول آنلاک بازی!

ZKW-Reborn یک بازی فوق العاده زیبا و ساده اما جذاب و اعتیاد آور می باشد که برای اندروید منتشر شده است و بدون شک با محیط ساده ای که دارد شما را شگفت زده خواهد کرد.

زمان جیغ کشیدن و وحشت عمومی فرا رسیده است!

این بازی یکی از بازی های زامبی کشی قدیمی می باشد و با الهام از محبوب ترین های این سری خاطرات گذشته شما را زنده خواهد کرد و به یکی از بهترین هایی که تاکنون تجربه کرده اید تبدیل خواهد شد.

این بازی دارای گرافیک ۲ بعدی بسیار زیبا و موسیقی متال اصیل می باشید که بدون شک شما و هر پلیر دیگری را در نگاه اول و وارد شدن به محیط بازی شگفت زده خواهد کرد.

در این بازی کار شما این است که تا زمانی که می توانید در وسطآخرالزمان انسان های مرده دوام بیارید و شانس خود را برای بقا محک بزنید. تا چه مدتی می توانید زنده بمانید؟ این سوالی است که بازی متوجه آن خواهید شد و بدون شک چالش های متفاوتی را تجربه خواهید کرد.

اگر علاقه مند بازی های ۲ بعدی اعتیاد آور می باشید پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه این بازی را از دست ندهید. برای دانلود و تصاویر بیشتر از محیط بازی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

دانلود بازی موتورسواری Bike Up v1.0.1.21 اندروید

دانلود بازی موتورسواری Bike Up v1.0.1.21 اندروید

این بازی بهترین بازی موتور سواری است!

مهارت های موتور سواری خود را به درجه استادی برسانید تا از موانع عبور کرده و در مراحل پر خطر، گنجینه ها را بدست آورید! مراقب نیزه های تیز، شیشه های شکننده، بمب های انفجاری و نواحی توفانی باشید.

این سفر شما را به محیط های بی نهایت زیبا می برد. شما می توانید با صد ها ویژگی ساخت موتور و ارتقا های بسیار، موتور خود را طراحی کنید، با دوستان بازی کنید و یا با هم قوی ترین تیم موتور را تشکیل دهید.

به یک موتور سوار کمک کنید تا از راه های سخت با موانع بسیار و تله های خطرناک عبور کند. حرکات نمایشی سخت انجام دهید و ببرید. پا را روی گاز گذاشته و با سرعت دیوانه وار در این بازی رانندگی کنید. در بزرگراه های مختلف دنیا و حتی دیگر سیاره ها موتور رانی کنید. پرش های بلند، معلق و دیگر حرکات نمایشی حیرت انگیز انجام دهید. موتور خود را ارتقا دهید تا بازده آن افزایش پیدا کند. همچنین می توانید ظاهر شخصیت خود را عوض کنید.

ویژگی های بازی:

– ۱۰۱ مرحله جذاب

– چند حالت بازی

– ارتقا های متعدد

– بازی آسان و لذت بخش، که تسلط بر آن سخت است

– صد ها ویژگی ساخت موتور

– محیط های بی نهایت زیبا

– بازی با دوستان یا مبارزه برای تیم در حالت چند نفره

– نمایش امتیازات جهانی، محلی و دوستان

دانلود بازی نبرد جنگی WARSHIP BATTLE: 3D World War II v1.0.0 اندروید

دانلود بازی نبرد جنگی WARSHIP BATTLE: 3D World War II v1.0.0 اندروید

نبرد دریایی را در بازی نبرد جنگی تجربه کنید، یک بازی اکشن سه بعدی با ماموریت هایی که الهام گرفته از نبرد های دریایی تاریخی جنگ جهانی دوم هستند. کنترل کشتی های اصلی دوره جنگ جهانی دوم، از کشتی USS آریزونا تا HMS بولداگ، را بدست گرفته و آنها را به پیروزی شکوهمند هدایت کنید.

در بزرگترین نبرد های دریایی دوره جنگ جهانی دوم شرکت کنید. در این بازی شما کاپیتان یک کشتی جنگی هستید. در نبرد های دریایی خشن اقیانوس آرام رهبری کشتی ها را به عهده بگیرید. کشتی های سریع توفانی، کروزر های پر سرعت، کشتی های جنگ بزرگ و دیگر کشتی ها را کنترل کنید. کشتی خود را ارتقا دهید، سلاح های مختلف و دیگر سیستم ها را روی آن قرار دهید و کشتی دشمنان را به اعماق دریا بفرستید.

این بازی یک نبرد اکشن سه بعدی است که تحت کنترل شماست. نحوه برد نبرد به شما بستگی دارد. اکنون شما رهبر هستید تا کنترل کشتی های دوره جنگ جهانی دوم را به دست بگیرید، آنها را به پیروزی برسانید و به دنیا نشان دهید که بهترین هستید.

ویژگی های بازی

– گرافیک سه بعدی با کیفیت با وجود اندازه فشرده بازی

– نبرد های دریایی سریع و کشتی های متعلق به دوران جنگ جهانی دوم

– روی کشتی های جنگی خود سلاح های مختلف نصب کنید تا فاتح میدان باشید

– قسمت ها و ماموریت های پنهان مبتنی بر نبرد های دریایی جنگ جهانی دوم

– بازی به صورت آفلاین

– کشتی های جنگی واقعی

– نبرد های جذاب

– گرافیک و صدای عالی

– دشمنان بسیار قوی

دانلود بازی نبرد های شجاعانه Brave Trials v1.6.0 اندروید

دانلود بازی نبرد های شجاعانه Brave Trials v1.6.0 اندروید

در ابعاد مختلف نبرد کنید و نیرو های شر را در این انیمیشن واقعی از بین ببرید! کل صحنه از آن شماست تا با مهارت های دیدنی خود عدالت را برقرار کنید. با حرکات سریع، افکت های زیبا، گرافیک های تکان دهنده و ضربات مرگبار تجربه منحصر به فردی از نبرد و مبارزه داشته باشید. مهارت های خود را در برابر رییس دنیا، گروه های شر، جنگ ویفرر، زمین نبرد و دیگر نبرد های زیبا امتحان کنید.

این بازی یک ماجراجویی است که نبرد های بسیاری هم دارد. اگر از بازی های ماجراجویی لذت می برید، این بازی را از دست ندهید. با تمام دشمنان بجنگید و آنها را از بین ببرید. با دید و افکت های بهتر از دیگر بازی ها، این بازی یکی از بهترین ها است. این بازی بدون شک گیم پلی بی نظیر و کنترل های بهتر دارد.

با افزایش مهارت های خود در زمین نبرد، از این ماجراجویی حماسی لذت ببرید! با ویژگی های جدید مانند جمع کردن امتیاز، سیستم گروهی، ارتقا بازیکن و بسیاری ویژگی های دیگر، بازی نبرد شجاعانه بازی خواهد بود که هیچوقت از آن خسته نمی شوید!

ویژگی های بازی نبردهای شجاعانه

– نبرد واقعی، افکت های شدید و گرافیک های زیبا به دنیا جان بخشیده است!

– در یک ماجراجویی حماسی برای نجات دنیا بین ابعاد می توانید سفر کنید!

– بیش از ۱۲۰ مهارت هیجان انگیز و منحصر به فردو

– سقف سطح برای کاراکتر ها و مهارت ها به ۱۰۰ تغییر یافته است

– ماموریت های گروهای جدید

– پاداش های زمان بازی

– بازی به صورت آنلاین

– خرید تجهیزات در فروشگاه

– جنسیت کاراکتر بعد از پیشرفته شدن باقی می ماند

دانلود بازی استراتژیکی ۱۹۴۱ frozen front اندروید- همراه با دیتا + نسخه مود شده

دانلود بازی استراتژیکی ۱۹۴۱ frozen front اندروید- همراه با دیتا + نسخه مود شده

درخواستی کاربران اندرویدکده

سرنوشت کشور آلمان در دستان شماست!

بازی های استراتژیکی همیشه مورد توجه کاربران و گیمر های اندرویدی بوده است چراکه آزادی عمل در اینگونه بازی ها بسیار جذاب و فوق العاده به نظر می رسد. ۱۹۴۱ frozen front نیز یک نوع بازی در سبک استراتژیکی می باشد که دارای گرافیک و گیم پلی نسبتا قابل قبول می باشد.

شما در این بازی باید رهبری نیرو های نظامی خود را در دست بگیرید و به جنگ متحدین شوروی بروید. به عنوان یک فرمانده مبتکر باید بهترین تاکتیک نظامی را بر حسب شرایط موجود در پیش بگیرید تا بتوانید بر دشمن چیره شده و آن ها را به کام مرگ بکشانید.

این بازی تداعی گر جنگ جهانی دوم می باشد و ماموریت های مختلفی را به شما می دهد که باید آن ها را به نحو احسن انجام دهید. ماموریت های شما در مبارزه با مواضع دشمن، تانک ها و پیاده نظام ها خلاصه می شود. در واقع شما باید در این جنگ جهانی با بهره گیری از عقل و هوش خود بهترین تاکتیک نظامی را در دست گرفته و به مقابله با دشمنان بپردازید و آن ها را شکست دهید

ماموریت های شما:

– مبارزه از طریق جنگ سرد و گرم

– حمله به تانک ها، پیاده نظام و مواضع دشمن

– تقسیم اسلحه بین افراد خود

– دفاع از مواضع خود در برابر حمله دشمنان

دانلود بازی Hungry Shark Evolution اندروید نسخه ۳٫۳٫۰ + همراه با دیتا و نسخه مود شده

دانلود بازی Hungry Shark Evolution اندروید نسخه ۳٫۳٫۰ + همراه با دیتا و نسخه مود شده

شناگران مواظب باشید! کوسه گرسنه گرسنه تر از همیشه برگشته است!

تا به حال با خود فکر کرده اید که بخواهید جای یک کوسه عظیم الجثه زندگی کنید؟ اگر دوست دارید زندگی و روزمرگی یک کوسه را تجربه کنید، بازی Hungry Shark Evolution به همین منظور ساخته شده است.

شما در این بازی در نقش یک کوسه عظیم الجثه قرار می گیرید که باید برای زنده ماندن هر چیزی که قابل خوردن است را بخورید! لاک پشت های دریایی، ماهی های کوچکتر و همچنین انسان هایی که برای تفریح به لب دریا آمده اند لقمه بسیار خوبی برای شما به شمار می روند. گیم پلی بازی کاملا عالی طراحی شده به طوری که حس واقعی کوسه بودن را به شما منتقل می کند.

شما در این بازی دشمنانی نیز دارید؛ کوسه های بزرگتر، کشتی های نفتکش و عروس های دریایی دشمنان شما می باشند که باید تمام سعی خود را بکنید که گیر آن ها نیفتید و الا باید قید زندگی خود را بزنید.

شما در این بازی می توانید با بقیه کوسه ها بجنگید و رتبه خود را در سرتاسر جهان به نمایش بگذارید. شما در نقش کوسه می توانید در بازی پیشرفت کنید به طوری که در آخر به غول دریا و یک کوسه ده تنی تبدیل خواهید شد که همه چیز را می خورد و تمام موجودات دریایی از آن می ترسند.

ویژگی های Hungry Shark Evolution:

– نقش آفرینی به عنوان یک کوسه عظیم الجثه

– گیم پلی خارق العاده

– گرافیک عالی

– شبیه سازی قابل تحسین

دانلود بازی سربازهای کوچک ۲: عملیات ویژه Tiny Troopers 2: Special Ops v1.3.6 اندروید – همراه دیتا

دانلود بازی سربازهای کوچک ۲: عملیات ویژه Tiny Troopers 2: Special Ops v1.3.6 اندروید – همراه دیتا

سربازان کوچک برگشته اند و بهتر از همیشه اند. با یونیفرم های جدید و داشتن آخرین سخت افزار نظامی، سربازان فقط منتظر هستند تا دوباره وارد جنگ شوند! شجاعت خود را آزمایش کنید و سربازان تان را در سه عملیات ویژه هیجان انگیز به پیروزی هدایت کنید.

آماده و شروع!

سوار یک هام وی شوید و وقتی راننده تان دارد در منطقه دشمن می رود و از گلوله های تانک و باران آتش فرار می کند، این تفنگ بزرگ را شلیک کنید.

یک چادر ده نفره

سربازان خود را با یونیفرم های جدید طراحی کنید و با آموزش، درجات نظامی آنها را بالا ببرید. تفنگ ها و زره آنها را ارتقا دهید تا بیشتر در زمین نبرد زنده بمانند.

نیروهای ویژه

متخصصین مختلفی استخدام کنید. از پزشک ها و تیربار ها گرفته تا نیروی ویژه دلتا و شعله پرتاب کن ها تا در ماموریت ها به شما کمک کنند.

ظریف و زهرناک

از کنترل های لمسی برای حرکت دادن جوخه، تیرباران کردن دشمن و غرق کردن آنها در نارنجک، راکت و حملات هوایی استفاده کنید

در جمعیت زامبی ها زنده بمانید!

به سربازان کوچک کمک کنید تا در سه نقشه پر از حادثه، از موج بی پایان زامبی ها عبور کنند. چقدر می توانید در بین این جمعیت دوباره زنده شده دوام آورید؟

دانلود بازی نهایت سرعت ULTIMATE RACING v1.0.7.0 اندروید – همراه دیتا

دانلود بازی نهایت سرعت ULTIMATE RACING v1.0.7.0 اندروید – همراه دیتا

امتیاز ۴٫۳ در گوگل پلی

ULTIMATE RACING: رانندگی سه بعدی، مسابقه فوق العاده مسابقه نهایی و… همگی القابی هستند که میتوان به این بازی گرافیکی در سبک ادامه مسیر و عبور از موانع، داد. با وجود حجم بسیار کم، مراحل متعدد و با جزئیات بالا، جزو مقرون به استفاده ترین بازی های ریسینگ اندروید میباشد. به طوری که با اشغال فضای بسیار کمی از حافظه دستگاهتان ساعت ها سرگرمی و چالش لذت بخش را برای شما به ارمغان خواهد آورد. به قول سازنده بازی: حماسه ی سرعت، تجربه جدیدی را از یک بازی اتومبیل رانی برای گیمر های علاقه مند به این سبک رقم خواهد زد.

گیم پلی بازی بسیار روان و واقع گرایانه بوده،حرکات و انحراف مسیر،و همچنین سیستم تعلیق اتومبیل به زیباییِ یک شبیه ساز اتومبیل رانی میباشد. در تمامی مراحل باید سعی کنید مانع از برخورد اتومبیل خود با دیگر وسایل نقلیه شوید که کار آسانی نخواهد بود و به شدت در گیر چالش های متعدد بازی خواهید شد. هر مرحله را بار ها و بار ها بدون اینکه خسته شوید تکرار خواهید کرد هر قدر که بتوانید بیشتر ادامه دهید، پول بیشتر ی دریافت کرده و قادر خواهید بود تا ماشین های جدیدی را آنلاک نمایید، که با باز کردن هر یک از آن ها به وجد خواهید آمد چرا که هر قدر از کیفیت گرافیکی ماشین ها و جزئیات مراحل تعریف کنیم باز هم کم است!

در این بازی، برخورد ها با موانع، بسیار خلاقانه و جالبِ توجه ساخته و پرداخته گردیده اند همچنین ماشین های حمل سوخت، هلیکوپترِ موشک انداز و ریزش کوهستان نیز به هیجان هر چه بیشتر بازی می افزایند. نمایش لحظه ایِ امتیازات شما در هنگام بازی بر روی صفحه باعث ترقیب شما به افزایش مهارت و لذت هر چه تمام از رانندگی با سرعت بالا میشود

هیجان جنون آور بازی در برابر انگشتان شماست، منتظر چه هستید؟

ویژگی های ULTIMATE RACING:

گرافیک خیره کننده ماشین ها، حتی در سطح از بازی های حجیمِ شبیه ساز

– حجم بسیار کم به نسبت خود بازی

– نقشه های متفاوت و حضور عناصری از قبیل هلیکوپتر، ریزش کوهستان و انفجار ماشین های حمل سوخت