دانلود بازی جذاب کشتار زامبی ها Gun Strike Zombies v1.0.1 اندروید + تریلر

دانلود بازی جذاب کشتار زامبی ها Gun Strike Zombies v1.0.1 اندروید + تریلر

Gun Strike Zombies

یک زمانی این شهر آرام و پر از صلح و صفا بود، اما دیگر این صلح و صفا از بین رفته. شما باید هجوم زامبی ها را متوقف کرده و در این دنیای سخت و دشوار زنده بمانید….

شما تنها راه نجات این شهر هستید. باید اوج مهارت خود را نشان دهید تا زامبی ها را از روی زمین محو کرده و شهر را بار دیگر به آرامش بازگردانید. می توانید در این بازی پر حرارت و پر تنش، مردگان متحرک را نابود کرده و تبدیل به قهرمانان همیشگی شهر شوید

ویژگی های اصلی بازی:

– نسخه Q: نسخه Q و سبک بامزه را از سری های قبلی این بازی ادامه دهید که مناسب کودکان و بزرگسالان است.

– کنترل های ساده و راحت: برای شلیک لمس کنید، برای تکه تکه کردن دست خود را بکشید. البته اگر همینطور هم ضربه بزنید بازی ادامه می یابد.

– انواع زامبی ها: دویدن، پریدن و پرتاب و غیره.. انواع مختلف زامبی ها با استراتژی های مختلف حمله ای، بازیکنان باید ضعف های هر زامبی را تشخیص دهند تا بتوانند به راحتی او را از بین ببرند.

– جلوه های ویژه اسلحه ها: انواع سلاح ها برای بازیکنان موجود است و جلوه های ویژه ای مانند سوختن، منجمد شدن، رعد و برق، جذب زامبی ها با غذا دادن به آنها و غیره وجود دارد. می توان برای افزایش قابل توجه قدرت جنگی سلاح ها، آنها را ارتقا داد.

– آیتم های دیگر: انواع آیتم ها آماده خرید هستند و در تمام کردن مراحل و ماموریت ها به شما کمک می کنند. آیتم ها شامل چیز هایی هستند که قدرت باف را افزایش می دهند، مانند انواع نارنجک و مهارت ها.

– موارد ویژه برای بازیکنانی که هر روز بازی می کنند: هر روز وارد بازی شوید تا جوایز مختلفی بگیرید و در دوئل های هفتگی شرکت کنید و جوایز مخصوصی بگیرید که در غیر این صورت قابل دسترسی نبوده و نمی توان آنها را خریداری کرد.

دانلود بازی حمله به زامبی ها AOZ: Zombie Avenger v1.27 اندروید + مود

دانلود بازی حمله به زامبی ها AOZ: Zombie Avenger v1.27 اندروید + مود

AOZ: Zombie Avenger

شورش و هرج و مرج بی سابقه در شهر، دیگر دست از پنهان شدن بردارید. زمان این رسیده که یک اسلحه قدرتمند را برداشته و لباس زرهی به تن کنید و وارد جهنم شوید. ما باید مقاومت کنیم تا کمک از راه برسد، در غیر این صورت باید تمامی زامبی ها را از بین ببریم.

این بازی هیجان انگیز را می توان تقریبا در سبک بازی محبوب متال اسلاگ دانست که با گرافیک و محیط جذاب، سلاح های متنوع و مراحل مختلف، هیجان خاصی را برای شما به ارمغان می آورد. در این بازی شما باید زامبی ها را از بین ببرید و در برابر آنها مقاومت کنید تا کمک از راه برسد، در غیر این صورت باید در یک حمله انتحاری همه آنها را بکشید.

ویژگی های اصلی بازی:

– نبرد بی نهایت: تفنگ ها و چوب بیسبال خود را بیاورید و به زامبی ها شلیک کنید یا آنها را با چوب بزنید تا بیفتند!

– سیلی از زامبی های بامزه: شما باید در مورد تمام انواع زامبی ها دانش کافی را داشته باشید و به راحتی با آنها روبرو شوید، اما نگران باشید، خیلی سخت نیست.

– قهرمانان و سلاح های متنوع: قهرمانان خود را با یک تجهیزات مختلف مجهز کنید تا به خوبی و قدرت در میدان نبرد کنند.

– ماجراجویی بی پایان: ماموریت های حماسی در راه هستند! خون نبرد در رگ های شما جریان پیدا کرده است! ۴ ماموریت با میدان های جنگ فوق العاده در انتظار شما هستند!

– حالت بقا و تابلو امتیازات: از بازی کردن در ماموریت ها خسته شده اید؟ طلا کم آورده اید؟ یک حالت دفاعی بی نهایت برای شما وجود دارد! دوستان خود را دعوت کنید و با آنها اوقات عالی سپری نمایید و جوایز فوق العاده ای بگیرید!

– قیام ماشین ها: اگر تفنگ های کوچک مشکل شما را حل نمی کنند، این ماشین های بزرگ و قدرتمند را برانید تا دشمن زیر پای شما له شود!

دانلود بازی خاطرات زامبی ها Zombie Diary v1.2.4 اندروید + مود

دانلود بازی خاطرات زامبی ها Zombie Diary v1.2.4 اندروید + مود

Zombie Diary

در سال ۲۰۱۵ میلادی، دنیا به پایان می رسد! زامبی ها سیاره ما را اشغال کرده اند و این سیاره روز به روز در حال تبدیل شدن به یک جهنم است. به عنوان تنها آدم زنده روی زمین، شما باید تمام زامبی های دنیا که قصد حمله به شما دارند را بکشید. ماموریت بشریت به عهده شماست. شما تنها راه نجات بشریت هستید تا بار دیگر صلح و آرامش را به سیاره بازگردانید. در این بازی ۲۴ تفنگ مختلف وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. همواره سعی کنید تا پس از تمام کردن ماموریت در یکی از ۴ مرحله بازی، تا جایی که می توانید خون خود را نگه دارید تا در ازای آن امتیازات اضافی دریافت کنید. شما باید در این بازی با زامبی های مختلف و غول های قدرتمندی روبرو شوید و با استفاده از مهارت های مختلف خود، آنها را از پای در آورید.

حالا سلاح های خود را بردارید تا برای بشریت بجنگید و زامبی های بی پایان را بکشید. یادتان باشد که اولین ماموریت و اولویت شما زنده ماندن است. پس راه بیفتید! بهتر است ماموریت نجات دادن دنیا را شروع کنیم! برای اینکه حداکثر تعداد زامبی ممکن را بکشید، باید از منابع خود نهایت استفاده را کرده و کریستال ها و سکه های بیشتری بدست بیاورید. می توانید سلاح های بهتر و دیگر تجهیزات کمی را خریداری کنید تا خود را قدرتمند تر نمایید.

ویژگی های اصلی بازی:

– ۲۴ تفنگ که می توانید از آنها استفاده کنید.

– امکان بازی کردن ۵ نقش مختلف با خصوصیات منحصر به فرد

– ۵ مهارت مختلف برای بالا بردن توانایی خود

– ۴ نقشه مختلف در بازی

– انواع مختلف زامبی ها، سریع، قوی، حملات از راه دور و غول های قدرتمند.

– حالت های مختلف ماموریت

– می توانید پول بیشتری را در اتاق تمرینی بدست آورید که بعد از ۵ روز ظاهر خواهد شد

– می توانید بر اساس مقدار خون باقی مانده بعد از تمام شدن ماموریت، جایزه اضافی بگیرید

– دستاورد های مختلفی که می توانید به آنها برسید و جوایز مختلفی برای آنها دریافت کنید.

دانلود بازی سربازان بامزه Cute Kill v1.2.4 اندروید – همراه مود + تریلر

دانلود بازی سربازان بامزه Cute Kill v1.2.4 اندروید – همراه مود + تریلر

Cute Kill

این بازی، یک بازی زامبی غیر عادی و یکی از بهترین بازی های شکار زامبی است! سلاح های خود را بردارید و در جستجوی مادر و پدر خود از این سیل عظیم زامبی ها فرار کنید، به زامبی هایی که دنبال شما هستند شلیک کنید و در میان راه تله بگذارید. این بازی، یک بازی معمولی نیست، البته شاید اینطور باشد اما پر از هیجان و لذت است! قطعا این بازی یکی از بهترین بازی ها تیر اندازی به زامبی ها است! این بازی دارای چند نوع زامبی و یک سیستم ارتقا و جوایز است که شما را قدرتمند تر می کند!

با برداشتن تفنگ ها و کشتن تک تک زامبی ها، از این سیل عظیم فرار کنید! از موانع دوری کنید، زامبی هایی که شما را تعقیب می کنند بزنید، تله ها را فعال کنید و مادر و پدر خود را پیدا کنید. زامبی های مختلفی را پیدا کنید که از حد تصور شما فراتر می روند. برای غلبه بر زامبی های چندش آور، سلاح های خود را تقویت کنید و تمام قدرتی ها را باز کنید تا به یکی از بزرگترین و قدرتمند ترین قهرمانان دنیا تبدیل شوید! این بازی با شخصیت های بامزه، داستان جذاب و گیم پلی بسیار هیجان انگیز خود قطعا یکی از اعتیادآور ترین بازی هایی خواهد بود که شما تجربه خواهید کرد!

حالت سرگرمی را باز کرده و بی نهایت زامبی بکشید. آیا می توانید به این خواهر و نوزاد کوچک کمک کنید تا مادر و پدر خود را پیدا کنند؟

ویژگی های اصلی بازی:

– امکان تکان دادن یا ضربه زدن به صفحه برای حرکت

– تیر اندازی اتوماتیک

– بیش از ۴۰ مرحله پر از لذت کشتن زامبی ها

– زامبی های بی شماری که باید آنها را نابود کنید

– انواع سلاح ها برای انتخاب

– آپگرید هایی که مرتبا آپگرید می شوند

– قدرتی های مختلف برای تقویت شما

– زیبایی و بامزه بودن فوق العاده کشنده

– بازی کوچک فوق العاده لذت بخش

دانلود بازی پارک ماوراء طبیعی Paranormal State Poison Spring v1.0.1 همراه دیتا + تریلر

دانلود بازی پارک ماوراء طبیعی Paranormal State Poison Spring v1.0.1 همراه دیتا + تریلر

Paranormal State Poison Spring : امروز قصد داریم به معرفی یک بازی در سبک اشیای مخفی، که ساخته شرکت بازی سازی Legacy Games می باشد بپردازیم. Paranormal State یک بازی داستانی و ماجرایی برای سیستم عامل اندروید می باشد که اخیرا در فروشگاه گوگل پلی منتشر شده و در دسترس کاربران اندرویدی سراسر جهان قرار گرفته است. در این بازی به همراه برجسته ترین شکارچیان ارواح تیم تشکیل دهید و به انجام ماموریت های ماوراء طبیعی در پارک Poison Spring پرداخته و پرده از اسرار یکی از نبرد های وحشتناک تاریخی بردارید. اسرار یک افسانه جنگی را همانند عشق گمشده و اشیای مخفی در ماجرا های ماوراء طبیعی کشف کنید.

به دنبال اشیای مخفی و کلید ها و راهنما، در گوشه و کنار مراحل بازی باشید تا بتوانید علت وقایع و رخداد های گوناگون را کشف نموده و پرده از اسرار هر مرحله بردارید. اما مراقب باشید. شخصی در حال مخفی کردن یک راز تاریک است!

ویژگی های اصلی بازی:

– به یکی از اعضای تیم شکارچیان ارواح مبدل شوید

– به جست و جو و کاوش در پارک Poison Spring پرداخته و حس یک شکارچی واقعی را داشته باشید

– صدا گذاری توسط صدا گذاران حرفه ای و خط داستانی بر گرفته از یک سریال تلویزیونی

– تعداد کثیری از مینی گیم ها و اشیای مخفی برای اکتشاف و ماجراجویی

– گرافیک اچ دی خیره کننده و ارتقا یافته برای نمایشگر های اچ دی

اگر علاقه مند و دنبال کننده بازی اندروید باشید می دانید که بازی های سبک اشیا مخفی دارای جایگاه ویژه ای در میان باز های اندرویدی است. علاقه مندان به این سبک از بازی ها به هیچ وجه این بازی گرافیکی و زیبا را از دست ندهند و کسانی که تا به حال این ژانر را نیازموده اند بدون شک با انجام این بازی علاقه مند خواهند شد.

دانلود بازی قلعه مرگ Sybil: Castle of Death v1.0.5 اندروید – همراه دیتا + تریلر

دانلود بازی قلعه مرگ Sybil: Castle of Death v1.0.5 اندروید – همراه دیتا + تریلر

Sybil: Castle of Death

۲٫۹۹ قیمت در گوگل پلی!

امتیاز ۴٫۱ ستاره در گوگل پلی!

Sybil: Castle of Death یک بازی ترسناک با حال و هوای تاریک و کمدی است که در سبک استراتژیک دفاع قلعه ای توسط استودیو بازی سازی Jombihead Studio  ساخته و پرداخته گردیده و در فروشگاه گوگل پلی برای کاربران اندرویدی در سراسر جهان منتشر شده است. بازی دارای پیچیدگی خاصی می باشد که تا قبل از این بازی، نمونه آن را مشاهده ننموده اید.

یکی از عوامل برتری این بازی نسبت به مشابهانش، می تواند حضور داستان منحصر به فرد برای هر موج از دشمنان باشد که به گونه ای هنری آن را از دیگر بازی ها متمایز می سازد. در این بازی باید از اتاق نگهداری تابوت محافظت کنید. برای این منظور باید همه دشمنان خود را در بیرون از درب های سالن تشریفات مذهبی نابود کنید. که البته می توانید از عواملی چون احضار هیولا ها، استفاده از انواع ورد ها و جادو ها همچنین امکان تله گذاشتن برای مهاجمین، استفاده کنید.

تمامی مراحل بازی یک قانون ساده دارد : اگر بتوانید هجمه ی دشمنان را به کلی نابود کرده و تمامی مهاجمان را به قتل برسانید، پیروز می شوید ولی اگر متجاوزان بتوانند خود را به اتاق تشریفات برسانند شکست خواهید خورد. پس عظم خود را جزم کنید و از تمام امکانات و توانایی های جادویی بازی استفاده بهینه ببرید تا قبل از رسیدن دشمنان به در سالن تشریفات آن ها را از صحنه روزگار برچینید.

این بازی با گیم پلی جذاب و محیط ترسناک خود می تواند بسیاری از رقبا را در این ژانر به زانو در آورد. منتظر چه هستید!

ویژگی های Sybil: Castle of Death :

– شامل ۲۰ مرحله مختلف

– ۳۳ گونه متعدد از دشمنان

– مجموعه ی ۹۰ تایی از گله های اجنه

– ۱۰ نوع تله

– ۵ ورد جادویی منحصر به فرد

– ۶ هیولای قابل ارتقا

– عوامل به روز رسانی جدید

تغییرات این نسخه :

– برطرف شدن مشکلات اندک بازی

دانلود بازی دوم ۳ – Doom 3 : BFG Edition v1.1.9 اندروید – همراه دیتا + تریلر

دانلود بازی دوم ۳ – Doom 3 : BFG Edition v1.1.9 اندروید – همراه دیتا + تریلر

Doom 3 : BFG Edition

قیمت فوق العاده بالای ۹٫۹۹ دلار در گوگل پلی استور!

امتیاز ۴٫۴ ستاره در گوگل پلی استور!

نسخه فول خریداری شده بازی!

Doom 3 : BFG Edition یک بازی فوق العاده زیبا و گرافیکی می باشد که در گوگل پلی با قیمت بسیار بالای ۹٫۹۹ دلار به فروش می رسد و اکنون جدیدترین نسخه آن را برای شما قرار داده ایم. اتفاقات این بازی در سال ۲۱۴۵ بر روی اولین مرکز تحقیقات بر روی مریخ رخ می دهد. آزمایش خطرناکی کرده اید و نتیجه آن بوجود آمدن هیولاهایی وحشتناک می باشد. اکنون هیچ راهی برای متوقف کردن آنها ندارید به جز کشتار دست جمعه آنها که کار بسیار دشواری است.

این نسخه از بازی نسخه کاملا رسمی آن می باشد و آن را همزمان با انتشار در گوگل پلی در اختیار شما کاربران عزیز قرار داده ایم. در این نسخه از بازی شاهد پیشرفت چشمگیر گرافیکی می باشید و دیگر نیاز نیست نگران مشکل دید در گوشه های تاریک باشید زیرا تمامی مشکلاتی که نسخه های غیر رسمی پیش از این داشته اند در این نسخه از بازی برطرف شده است و پیشرفت های چشمگیری داشته است. در این بازی شما شاهد اضافه شدن مراحل جدید، بهبود گیم پلی، اضافه شدن مکان ها و ماموریت های جدید، دشمنان با هوش مصنوعی بالاتر و … می باشید که بدون شک شما را شگفت زده خواهند کرد.

ماموریت های چالش برانگیز جدید!

نسخه سوم بازی دوم شامل ماموریت های بسیار جدیدی می باشد و فصل جدیدی در این نسخه از بازی اضافه شده است که در کنار داستان درگیر کننده و گرافیکی بی نظیر و کنسولی بدون شک پلیر را در جای خود ثابت نگه می دارد و تا اتمام بازی شگفت زده خواهید ماند!

مجموعه نهایی

این نسخه از بازی برای کنسول دستی انویدیا شیلد طراحی و ساخته شده است اما ممکن است بر روی سایر گوشی ها و تبلت های اندروید با پردازنده قدرتمند و سخت افزار قوی نصب و اجرا شود!

نیاز به اتصال به اینترنت در هنگام اجرای بازی!

برای سیو بازی و مرحله و همچنین دستاوردهای خود نیاز است اتصال به اینترنت شما در همه زمان ها در هنگام بازی برقرار باشد و به گوگل پلی گیم متصل باشید!

پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه این نسخه از سری بازی های دوم را از دست ندهید! برای دانلود و تصاویر بیشتر از محیط بازی به ادامه مطلب مراجعه نمایید!

دانلود بازی مبارزه زامبی ها Ultimate Zombie Fighting v0.4.7 اندروید – همراه دیتا+ تریلر

دانلود بازی مبارزه زامبی ها Ultimate Zombie Fighting v0.4.7 اندروید – همراه دیتا+ تریلر

با فرماندهی زامبی های قدرتمند، گرسنه و جنگجو در اولین بازی تن به تن زامبی، خشم مردگان متحرک را به همه نشان دهید. در گذشته بازی هایی مانند تیکن و یا مبارزات خیابانی را دیده بودیم که طرفداران خاص خود را دارند، اما این بازی با ایده ی عالی و منحصر به فرد خود، تجربه بی نظیری به شما می دهد و شما می توانید لذت مبارزات تن به تن را با هیجان و ترس زامبی ها ترکیب کنید و مدت ها از این بازی خاص لذت ببرید.

مبارز زامبی خود را از بین دسته ای از هیولا ها انتخاب کنید، ضربه ها ی آتشین و حملات ویران کننده ای را انجام دهید، موجود خود را تقویت کنید و در میدان های مردگان متحرک، چیزی جز ویرانی به جای نگذارید. این بازی، مبتنی بر نبرد های لمسی است که هیجان خاصی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

از قهرمان ها رونمایی کنید، وارد بزرگترین رقابت شوید!

ویژگی های Ultimate Zombie Fighting:

آماده نبرد شوید

– با کشیدن انگشت خود و ضربه زدن روی صفحه، در مبارزات تن به تن، حریفان زامبی خود را شکست داده و حملات و حرکات های ترکیبی فوق العاده ای را اجرا کنید. قدرتی های خود را پر کنید تا ضربات ویژه و فوق العاده ای را وارد کرده و کار دشمنان را با یک ضربه تمام کنید و برتری خود را به همه نشان دهید!

زنجیر مردگان را باز کنید

– با مبارزان منحصر به فردی که هر کدام ظاهر و نحوه مبارزه خاصی دارند، خشم مردگان متحرک را آشکار کنید. با سبک های مختلف جنگی، انواع حرکات و حملات منحصر به فرد، که برای هر زامبی به طور مخصوص طراحی شده اند، نهایت لذت را از بازی ببرید.

هیجان را تجربه کنید

– با گرافیک سه بعدی و کار های تصویری بی نظیر که در اختیار شما قرار داده شده، میدان های مردگان متحرک، در این محیط های نفس گیر جذاب، جان تازه ای به خود می گیرند.

هیولا ها را تقویت کنید

– با قدرتی ها، زامبی هایتان را قوی تر کنید. با افزایش رتبه خود، قدرت ضربه تان را بالا ببرید، شخصیت ها و حمله های ویژه را ارتقا دهید و قدرت واقعی این مردگان متحرک را آزاد کنید.

زامبی خود را مجهز کنید

– از بین بیش از ۲۵ سلاح و زره مختلف، تجهیزات خود را انتخاب کنید تا به شما برتری خاص و منحصر به فردی را در میدان نبرد بدهد که مناسب سبک مبارزه شما باشد. بازو ها و توپخانه خود را بیشتر تقویت کنید تا ضربات مهلک تری را وارد کنید.

دانلود بازی آزمایش صفر Experiment Z- Zombie Survival v11 اندروید – همراه دیتا + تریلر

دانلود بازی آزمایش صفر Experiment Z- Zombie Survival v11 اندروید – همراه دیتا + تریلر

آماده نبرد شدید در یک دنیای بی رحم باشید که پر از زامبی های وحشی است. با استفاده از سلاح های مختلف، برای زنده ماندن بجنگید. این بازی شما را به شهری می برد که دور آن را جنگل های جذاب و دلربا گرفته است. اما دیگر زندگی آرام وجود ندارد، زیرا بعد از پخش ویروس وحشتناک، بیشتر ساکنان شهر تبدیل به زامبی های کابوس وار شده اند. ساختمان متروکه را بررسی کنید. به دنبال سلاح و غذا بگردید. به مردگان متحرک شلیک کنید. ماشین های مختلف را برانید. با دوستان خود متحد شوید و با هم بازی کنید.

در این بازی شما باید با دوستان خود متحد شوید. شما تنها راه نجات این شهر هستید. باید اوج مهارت تیمی و تیر اندازی خود را نشان دهید تا زامبی ها را از روی زمین محو کرده و شهر را بار دیگر به آرامش بازگردانید. می توانید در این بازی پر حرارت و پر تنش، با دوستان خود مردگان متحرک را نابود کرده و تبدیل به قهرمانان همیشگی شهر شوید.

این بازی جذاب در سبک تیر اندازی و با گرافیک عالی سه بعدی ارائه شده تا تجربه واقعی نبرد و جنگ را به شما ارائه دهد.

با دوستان خود بازی کنید، ساختمان ها را بگردید و آنها را غارت کنید، غذا، اسلحه و تفنگ پیدا کنید تا در نقشه دنیای باز بسیار وسیع زنده بمانید.

ویژگی های Experiment Z – Zombie Survival:

– نبرد آنلاین چند نفره، با دوستان خود بازی کنید!

– گرافیک سه بعدی نسل نو

– نقشه دنیای باز سه بعدی بسیار گسترده

– در شب و روز زنده بمانید

– زامبی های گرسنه به دنبال طعمه

– ماشین های مختلف را برانید یا سوار ماشین دوستان شوید

– تمام لباس ها، سلاح ها و تجهیزات لازم برای زنده ماندن را پیدا کنید

– آیتم های لباس جدید

– برطرف شدن باگ های مختلف

– بهینه سازی

– امکان شلیک در ماشین

– امکان زیر گرفته شدن بازیکنان توسط ماشین

دانلود بازی بیمارستان تاریکی Hospital of Darkness v1.1 اندروید – همراه دیتا + تریلر

دانلود بازی بیمارستان تاریکی Hospital of Darkness v1.1 اندروید – همراه دیتا + تریلر

خط داستانی نو آورانه!

گرافیک منحصر به فرد!

ترسناک و پر رمز و راز!

Hospital of Darkness: یک بازی در ژانر ترسناک برای گوشی ها و تبلت های اندرویدی می باشد که که توسط یک گروه بازی سازی به نام Zealous Dream ساخته و پرداخته گردیده و در فروشگاه گوگل پلی در دسترس کاربران قرار گرفته است. در این بازی نقش اصلی بازی را به عهده دارید. داستان بازی از این قرار است که شما پس از یک تصادف در بیمارستانی بستری می شوید در بیمارستان متوجه می شوید که تحت تاثیر تصادف فلج شده اید و باید به مدت دو هفته بستری شوید. آرام آرام با فضای خوفناک بیمارستان آشنا خواهید شد. با موجوداتی برخورد خواهید کرد که مانند ان ها را تا به حال ندیده و و صحنه هایی را می بینید که تا کنون تصورشان را هم نمی کردید. هر قدر که سعی می کنید دیگران را از حضور این موجودات با خبر کنید، دیگران حرفتان را باور نخواهند کرد پس ناچارا باید آستین بالا زده و به دنبال کشف راز های این بیمارستان مخوف قدم بر دارید. اولین چیزی که به ذهنتان خواهد رسید دوربین های امنیتی بیمارستان است به آن ها نفوذ کرده و با کنترل اوضاع بر علیه شرایط فعلی مبارزه کرده و تا اتمام زمان مرخص شدن، خود را نجات دهید.

ویژگی های Hospital of Darkness:

– خط داستانی رمز و رازی و استرس فول

– گیم پلی وحشتناک و مرموز بازی

– امکان مدیریت برق بیمارستان با دسترسی به ژنراتور مرکزی

– با قابلیت ذخیره سازی ابری برای ذخیره کردن پروسه های فعلی حاصل شده در بازی

– وجود سیستم نقشه جدید با امکان دسترسی به دوربین های امنیتی

– وجود ارواح و موجودات عجیب و غریب گوناگون

– گرافیک و عوامل و عناصر بصری مطلوب

– مناسب برای اکثر گوشی ها و تبلت ها

تغییرات این نسخه:

– ساپرت گوشی ها و تبلت های بیشتر

دانلود بازی گریز از زامبی Zombie Escape 2 v1.0.0 اندروید – همراه دیتا + تریلر

دانلود بازی گریز از زامبی Zombie Escape 2 v1.0.0 اندروید – همراه دیتا + تریلر

گرافیک بازی بی نظیر است!

آخر الزمان زامبی هاست.مراقب خودتان باشید!

نقشه های وسیع شهر و جزئیات فوق العاده بالا!

امروز در سایت اندرویکده در نظر داریم بازی بسیار جدید و فوق العاده عالی Zombie Esapce 2 که در ادامه سری اول آن توسط گروه بازی سازی Techone Game Studios ساخته و پرداخته و در دسترس مخاطبان قرار گرفته است، را برای دانلود خدمت شما عزیزان قرار دهیم. بعد از مشاهده تصاویر و تریلر بازی قطعا به این نتیجه خواهید رسید که این بازی از لحاظ گرافیک و عوامل بصری در سطح بالایی قرار دارد و به عبارتی یک بازی اکشن گرافیکی در دنیای بازی های اندرویدی تلقی می شود.

داستان بازی از این قرار است که آشوب و بی نظمی شهر را در بر گرفته و مردم آن گرفتار یک ویروس آخر الزمانی که همان ویروس زامبی است، می شوند و لحظه به لحظه هار تر و درنده تر می گردند. آن ها همان زامبی های بی منطقی هستند که ویروس مبدل خود را نفر به نفر با گاز گرفتن انتقال می دهند. خط داستانی بازی حول دنیل و آنی که باهم نامزد هستند به وقوع می پیوندد. دنیل در راه رسیدن به شهر آخر الزمانی است و آنی برای نجات زندگی خود با زامبی دست و پنجه نرم می کند.

ویژگی های Zombie Esapce 2:

– در این بازی بر خلاف موضوع تکراری آخر الزمان و زامبی ها یک بازی نو آورانه را تجربه خواهید کرد

– گرافیک سه بعدی و عوامل بازی قابل مقایسه با غول های اندرویدی مشابه می باشد

– در طول بازی مراحل بسیار زیاد و متنوعی را پشت سر خواهید گذاشت که آرام آرام پرده از اسرار آن خواهید برداشت.

– سوار بر ماشین های مختلفی خواهید شد

– سبک آشکار سازی و رمز گشایی بازی، شما را در ادامه دادن مراحل آن خستگی ناپذیر می سازد

بازی رایگان بوده و به محض ارائه شدن نسخه های جدید تر در سایت قرا می گیرد.

دانلود بازی سنگ ارواح Stone Of Souls HD v1.1 اندروید – همراه دیتا + تریلر

دانلود بازی سنگ ارواح Stone Of Souls HD v1.1 اندروید – همراه دیتا + تریلر

Stone Of Souls HD

نسخه فول آنلاک و خریداری شده بازی!

قیمت در گوگل پلی ۱٫۰۶ دلار!

امتیاز ۵٫۰ ستاره در گوگل پلی اتفاقی نیست!

Stone Of Souls HD یک بازی فوق العاده زیبا و جذاب می باشد که برای اندروید منتشر شده است و دارای امتیاز بی نظیر ۵٫۰ ستاره در گوگل پلی استور است و باقیمت ۱٫۰۶ دلار به فروش می رسد که ما امروز در اندرویدکده نسخه فول بازی را برای شما قرار داده ایم.

داستان بازی در قلعه ای بسیار قدیمی و اسرار آمیز آغاز خواهد شد، گذشته های بسیار دور مراسم قربانی کردن و کشتن آدم ها در این قلعه صورت می گرفته است و انسان های زیادی تاکنون در آنجا کشته شده اند، به همین دلیل این مکان به یک مکان بسیار ترسناک و متروکه تبدیل شده است و هیچ کس نمی تواند از آنجا جان سالم به در ببرد زیرا نفرین مردم بسیاری پشت این جا است! در ابتدای بازی شما در این قلعه اسیر شده اید، مکانی بسیار ترسناک و تاریک که اسرار بسیاری را در خود نهفته است و بدون شک شما از ابتدای بازی حس ترس و وحشت واقعی را خواهید چشید.

در این بازی شما یک هدف دارید و آن فرار از این قلعه می باشید، پس باید تا می توانید ابتکار به خرج دهید و با تنها سلاحی که در اختیار دارید، یعنی شمشیر خود با موجودات و هیولاهایی که قصد نابودی شما را دارند مبارزه نمایید و از این قلعه فرار نمایید.

آنچه در Stone Of Souls HD می درخشد

– ماجراجویی با طع ترس و وحشت

– شمشیر خود را آماده کنید و به دنبال راه فرار بگردید

– عبور از دالان های زیر زمینی و راه روهای تاریک

– صداگذاری عالی و بی نظیر بازی

– گرافیک HD و محیط ۳ بعدی بی نظیر بازی

– سلامتی شما نمایش داده می شود پس احتیاط کنید!

پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه این بازی را از دست ندهید. اگر به دنبال یک بازی اکشن و هیجان انگیز سه بعدی می باشید به ادامه مطلب مراجعه نمایید!

دانلود بازی شکارچی زامبی Zombie Shooter v1.3.6 اندروید – همراه دیتا

دانلود بازی شکارچی زامبی Zombie Shooter v1.3.6 اندروید – همراه دیتا

بازی افسانه ای که قلب بسیاری از کاربران کامپیوتر را ربوده، اکنون با ظاهری جدید برای آندروید آمده است. دنیا در خطر است: یک ویروس مرگبار دارد به قلمرو های جدیدی سرایت می کند که مرتبا بر تعداد آنها افزوده می شود و انسان ها را به زامبی تبدیل می کند. خود را به مرکز تخلیه سازی برسانید، برای زنده ماندن در نبرد بزرگ شرکت کنید و علت ویروس را کشف نمایید!

مرز بین زندگی و مرگ کجاست؟ علم انسان تا کجا می توان پیش برود تا این را بفهمد؟ برای نجات بشریت وارد این نبرد بزرگ شوید و بفهمید که چه اتفاقی در حال رخ دادن است! بشریت دوباره در خطر است. این بار دانشمندان نتوانستند در مقابل خطر حتمی مقاومت کنند و خودشان هم به هیولا تبدیل شدند.

شکارچی زامبی یک بازی تیر اندازی جذاب، اعتیاد آور و جالب و مبتنی بر حرکات جالب است. طبق قانون وظیفه شما این است که از تمام انسان ها محافظت کنید و مردگان زنده شده را از روی زمین محو کنید. از تفنگ خود استفاده کنید و تعداد کمی تیر شلیک کنید تا هر زامبی را در هر مرحله بکشید. چقدر لذت بخش است. این بازی هیجان انگیز در سبک اکشن و با گیم پلی کاملا منحصر به فرد ارائه شده است.

آماده شوید تا تمام زامبی ها را بکشید و بشریت را از نابودی تمام نجات دهید!

ویژگی های Zombie Shooter:

– گیم پلی جذاب که از سری بازی های شکارچی آدم فضایی به یاد دارید.

– یک داستان کاملا مخصوص.

– یک نقشه جهانی با وظایف دیگر.

– توپخانه عظیمی از سلاح، از مسلسل های ساده تا تفنگ های پلاسما.

– تعداد زیادی قدرتی، مانند نارنجک، نانوبوت، ایمپلنت، زره و کیت های پزشکی.

– مشکل بک آپ و همگام کردن سیو های بازی در برخی دستگاه ها درست شد.

– باگ های جزیی برطرف شدند و ارتقا های جدیدی اضافه شد.

دانلود بازی سرزمین مرده : زامبی ها Dead Land : Zombies v1.08 اندروید

دانلود بازی سرزمین مرده : زامبی ها Dead Land : Zombies v1.08 اندروید

به سرزمین مرده خوش آمدید. باید برای زنده ماندن و نجات در این قلمرو زامبی ها، بر ترس خود غلبه کنید. باید با مهارت خاص و باور نکردنی، در جاده طوری حرکت کنید که آنها شما را نبینند و با سلاح های مختلف آنها را بکشید. می توانید با رفتن به چراغ های روشن در جاده، این سلاح ها را بگیرید. این بازی در سبک تیر اندازی اول شخص ارائه شده است.

این بازی با گرافیک شگفت انگیز، افکت های صوتی و موسیقی خاص و منحصر به فرد، تجربه خاص و هیجان انگیزی را از بازی در سبک تیر اندازی اول شخص می دهد. این جاده تاریک، تنها و ترسناک، احساس وحشت را در شما بیدار کرده و شما باید به عنوان تنها بازمانده روی زمین، بر این حس غلبه کنید تا بتوانید بار دیگر بشریت را نجات دهید. باید در تاریکی با این مردگان متحرک روبرو شوید و با سرعت عمل و دقت بی نهایت بالا آنها را برای همیشه از روی زمین محو کنید. می توانید با اسلحه هایی همچون مسلسل، سر زامبی ها را منفجر کرده و از تنشان جدا کنید. همچنین می توانید با بدست آوردن سلاح های قدرتمند و باز کردن آنها، جان بیشتری بگیرید.

با جمعیت عظیمی از زامبی ها در این منطقه مبارزه کنید. سلاح های مختلفی را بکار بگیرید. برای نابود کردن این مردگان متحرک از توانایی های منحصر به فرد خود استفاده کنید. در این بازی می توانید دوستان خود را به مبارزه دعوت کنید تا با گرفتن بیشترین امتیاز، مشخص شود که بهترین شکارچی زامبی کیست. برای آزمایش مهارت خود، وارد نبرد با این موجودات شوید.

ویژگی های Dead Land:

– گرافیک عالی، افکت های صدایی و موسیقی منحصر به فرد

– امکان گرفتن جان بیشتر با باز کردن سلاح های قدرتمند

– با دوستان خود رقابت کنید تا با به مبارزه طلبیدن آنها، بالاترین امتیاز را بدست آورید.

دانلود بازی استاد ماسک ها Masters of the Masks v1.1.0 اندروید – همراه دیتا + تریلر

دانلود بازی استاد ماسک ها Masters of the Masks v1.1.0 اندروید – همراه دیتا + تریلر

انجام مبارزه با شرور بزرگ منطقه در زیر ماسک !

Role Playing

Masters of the Masks بازی جدید جذاب اندرویدی که به تازگی توسط توسعه دهنده معروف SQUARE ENIX Co.,Ltd بر روی گوگل پلی منتشر شده است . در این بازی شما در منظقه ای  Ivren به نام هستید که خدایان با ماسک های مخفی کننده به مردم کمک میکنند . یک گروه دستچین شده با ماسک در حال نبرد هولکناکی با ایورن شرور بزرگ شرق هستند . شما باید در این ناحیه های کاوش کنید و دستور العمل های مربوطه را بدست آورید و از استراتژی های مختلف در کنار مهارت های خاص در راه تبدیل شدن به یکی از مبارز های ماسک دار بهره ببرید . در این راه باید از توانایی های خود به خوبی استفاده کنید . این را به یاد داشته باشید که پستی و بلندی همیشه در زندگی قهرمانان وجود دارد . در این بازی از رابط کاربری جالبی استفاده شده که انجام مبارزه را راحت میکند . بازیگران بازی نیز رنگارنگ بوده و بازی دنیای فنتزی خوبی دارد . در نظر داشته باشید که برای انجام بازی حتما باید به اینترنت متصل شده باشید . این بازی کاملا رایگان بوده و برای استافده از آن نیاز پراخت مبلغی نیست . تحت شرایط خدمات و سیاست حفظ حریم خصوصی تولید کننگان این بازی برای استفاده از بازی شما باید حداقل ۱۳ سال سن داشته باشید .

ویژگی های بازی Masters of the Masks :

– رابط کاربری جالب . نبردهای حماسه ای بوسیله کشیدن و رها کردن

– طراحی هنری بازی بصورت منحصر به فرد

– استفاده مهارت های مختلف برای به چالش کشیدن استاد

بازیگران  و دنیای فانتزی عمیق

– مناسب برای رده سنی ۷+ سال

– بیش از ۵۰٫۰۰۰ دانلود از مارکت های رسمی